perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar
  • Görseller
POLİS BARİYERİ
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com

Perkotek Teknoloji olarak Avax akordeon bariyer sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Distribütör konumunda olduğumuz için de en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Akordeon bariyer satın almadan önceden kesinlikle önce bizden fiyat almanızı tavsiye ederiz. Akordeon bariyer, aynı zamanda polis bariyeri olarak da bilinmektedir. Peki, polis bariyeri ne işe yarar? Akordiyon bariyer, kolay kullanıma sahip ve estetik görüntüsü sayesinde de kullanılan alanlara farklı bir tarz katan bariyerlerdir. Akordiyon bariyer, birbirine ilave edilebilir modüllerden oluşmaktadır. Bu modülleri dilediğiniz kadar çoğaltarak akordiyon bariyeri istediğiniz uzunluğa getirebilirsiniz. Hareketli ve sabit kullanımlara uygun olan akordeon bariyer, devrilmelere karşı da dayanıklıdır. Sadece iç mekanlarda değil de aynı zamanda dış ortamlarda da kullanılabilirdir.

 

Polis Bariyeri Teknik Özellikleri

 
  • Polis bariyerinin ağırlığı, 20 kilogramdır. Uzunluğu 200 santimetredir ve bu uzunluk maksimum olarak 210 santimetreye çıkarılabilmektedir.
  • Polis bariyerine istediğiniz kadar ek modül ekleyebilirsiniz ve hareketli yahut sabit kullanımlar sağlayabilirsiniz.
  • Bir polis bariyer modülünde 7 adet dikme vardır. Bunların 4 tanesinde toplam olarak 8 adet tekerlek bulunur.
  • Birbirine eklenebilen kilit modüllerden oluşan polis bariyeri, katlanabilirdir. Böylece taşınması ve başka bir alana kurulması da oldukça basit olacaktır.
 

Polis Bariyeri Kullanım Alanları

 
Polis bariyeri, polislerin kontrol altına almak istedikleri alanlarda güvenle tercih edilebilirdir. Devrilme yahut düşme riski bulunmaz. Otopark giriş ve çıkışları, konser ve etkinlik alanları, yoğun kalabalıkların olduğu alanlar, olay yeri geçişleri engellenecek olan alanlar, nizamiye girişleri ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilirdir.
Polis bariyeri fiyatları için 0850 811 80 00 numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Polis bariyeri fiyatları, firmamızda oldukça uygun olup ödeme seçenekleri de oldukça geniştir. Zaman kaybetmeyin ve hemen bizi arayın!
 
İlgili Arama Etiketleri: polis bariyeri, akordeon bariyer, akordiyon bariyeri, polis bariyeri fiyatı, polis bariyeri fiyatları, polis bariyeri sistemleri, polis bariyeri kullanım alanları, polis bariyerleri, polis bariyeri sistemi
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler