perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PTS Plaka Tanıma Sistemi Kamerası
  • perkotek.com

Doğru kamera seçimi plaka tanıma sisteminin başarısını etkileyen en büyük faktörlerdendir. PERKOTEK Plaka tanıma kamerası ayarlanabilir lensi sayesinde görüntü bütünlüğünü tam olarak oluşturur. Yüksek çözünürlüğü sayesinde, plaka tanıma yazılımına aktarılan plakanın kusursuz şekilde olmasını sağlar.

Plaka tanıma sistemi kamerasının takılacağı yerdeki ışık durumu ve görüş açısı da yine çok önemli etkenlerdendir. Çok fazla ışığın bulunduğu yahut ışığın direkt olarak PTS kamerasının lensine düştüğü noktalarda görüntü verme kalitesi düşecektir. PTS plaka tanıma sistemi kameralarının takılacağı yerler dikkat ile seçilmeli, dikey olarak 30 derece yatay olarak ise 15 dereceden fazla eğim verilmemesine dikkat edilmelidir.

7/24 performans kaybetmeden çalışması için üretilmiş kameramız IP üzerinden görüntüleri akıcı bir şekilde transfer edebilmektedir. Her türlü dış hava koşullarından etkilenmeden çalışmakta ve her zaman tam performansa odaklanmaktadır.

PTS Plaka tarama kameraları aynı zamanda yazılımla online haberleşmeli ve yazılımdan gelen modifikasyonları uygulayacak özelliklere sahip olmalıdır. PERKOTEK PTS Plaka tanıma yazılımımız, gelen görüntüyü ham olarak alıp tarama yapmamaktadır. Gelen görüntüyü 3D kurgusal mantık ile render etmekte ve ortamın durumuna göre otomatik olarak parametrelerin en iyi değerlerini kamera ya göndererek yeniden setleyebilmektedir.

 

PTS PLAKA TANIMA KAMERASI ÖZELLİKLERİ

60m gece görüş mesafesi
1/2.8" Progressive Scan CMOS
2.7~13.5mm motorize lens
1920×1080 @30fps
H.265+ video sıkıştırma  
Mikro SD/SDHC/SDXC kart 128 GB'a kadar
IP67, IK10 koruma standardı
BLC, 3D DNR, ROI, 120dB WDR, Ses&Alarm


Etiketler: Plaka tanıma kamerası, plaka okuma kamerası, plaka tanıma kameraları, plaka tarama kamerası, plaka tanıma kamerası fiyatları, plaka okuma kamerası özellikleri, plaka okuma kamerası fiyatları, plaka tanıma kamerası fiyatları

perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler