perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PVC CARD PRİNTER

Pvc card printer, kartlı geçiş terminallerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan cihazlardır. Pvc card printer ile kartların üzerine baskı yaparak; personel tanıtım kartı, öğrenci kartı, üye kartı olarak kullanım sağlamanıza imkân tanır. Pvc card printer ile proximity ve mifare tüm kartların üzerine baskılar yapılabilmektedir. Bu kart modellerinin kullanılmakta olduğu dört farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları, panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ve standalone kartlı geçiş kontrol cihazları olarak adlandırılmaktadır. Standalone kartlı cihazlar genellikle depolarda, apartman ve site girişlerinde tercih edilmekte olan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları oldukça basit olup, kartları tanımlayabilmek için öncelikle master kartın cihaza okutulması gerekmektedir. Pvc card printer ile master kart üzerine de baskı yapılabilmektedir. Online kartlı cihazlar ise çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam edemeyen cihazlardır. Bilgisayarlardan açık olmadığında çalışmalarına devam edemezler. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmasına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar, özellikle personelleri takip etmek için kullanıldıkları için genellikle personel tanıtım kartı baskıları yapılarak bu cihazlar ile kullanılmaktadır. Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ise aptal terminal olarak adlandırılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgiyi tutmazlar. Tüm bilgiler, panelde tutulmaktadır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet kartlı cihaz tanıtılabilmektedir.

Pvc card printer modellerinin iki farklı seçeneği yer almaktadır. Bunlar tek yüze baskı yapabilen pvc card printer ve çift yüze baskı yapabilen pvc card printerdır. Tek yüze baskı yapabilen pvc card printer ile kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapılabilir. Örneğin; tek yüze baskı yapabilen pvc card printer ile personel tanıtım kartı baskısı yapacaksanız, kartların üzerine personellerin isim, soy isim, çalıştıkları departman veya firma adı, firma logosu gibi baskıları yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olma seçeneğine sahiptir. Renkli baskı seçeneğinde, 16.7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen pvc card printer ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılmaktadır.

Çift yüze baskı yapabilen pvc card printer ile de kartların her iki yüzüne de baskılar yapılmaktadır. Yapılacak olan bu baskılar, kartın her iki yüzüne de yapılır. Çift yüze baskı yapabilen pvc card printer ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapabilirsiniz. Bu baskılar, 300 dpi’lik bir çözünürlük ile yapıldıkları için kartların baskı kaliteleri oldukça yüksek olmaktadır.

Pvc card printer kullanarak siz de kartların üzerine yapılacak olan baskı maliyetinden kolayca kurtulabilirsiniz. Üstelik bu cihazlar, bir yıl gibi çok kısa bir sürede kendisini amorti ettirmektedir. Satın almak veya detaylı bilgi almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler