perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

RADYO FREKANSLI ÜRÜN KORUMA ETİKETLERİ

Radyo frekanslı ürün koruma etiketleri, radyo frekanslı ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan iki farklı anten türü bulunmaktadır. Bu antenler; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Radyo frekanslı ürün koruma etiketleri, rfid mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılmaktadır. Bu etiketler; 4x4 radyo frekanslı ürün koruma etiketleri, 5x5 radyo frekanslı ürün koruma etiketleri, round radyo frekanslı ürün koruma etiketleri, square radyo frekanslı ürün koruma etiketleri, golf radyo frekanslı ürün koruma etiketleri, sun radyo frekanslı ürün koruma etiketleri, mini radyo frekanslı ürün koruma etiketleri olabilmektedir. Bu etiketlerin iki farklı grubu vardır. Sert plastik olan etiketler ürünlerin üzerine takılarak kullanılırken, kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılmak suretiyle kullanılmaktadırlar. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılma işlemi de mağaza kasa görevlileri tarafından yapılmaktadır. Mağaza kasa görevlileri, ürün satın alındıktan sonra ürünün üzerinde yer alan etiketi çıkararak, rfid mağaza ürün koruma anteninin alarm vermesini engellemektedir. Bu antenlerin gövdeleri, reklam panosu olarak da kullanılabilmektedir. Bunun dışında zaten mağazaların giriş alanlarına bakılarak, farklı gövde renklerine sahip olan modelleri de seçilebilmektedir. Radyo frekanslı ürün koruma etiketleri fiyatları da oldukça uygun olduğundan dolayı bu sistemler günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılabilmektedirler.

Rfid mağaza koruma antenleri dışında kullanılan bir diğer anten modeli de akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. TX + RX veya mono olarak çalışabilen bu antenler, elektronik gürültüden ya da metal eşyalardan etkilenmeden çalışabilmektedirler. Bu antenlerin çift olarak kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etiketin modeline göre değişmektedir. Eğer bu antenler ile sert etiketler kullanılacaksa anten çifti arasındaki mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilir. Ama eğer kâğıt etiketler kullanılacaksa, anten çift arasındaki mesafe 120 santimetre olabilmektedir. Bu antenler ile birlikte DR etiket, pencil etiket, slipper etiket ve şişe etiket gibi tüm etiket modelleri güvenle kullanılabilmektedir.

Radyo frekanslı ürün koruma etiketleri ve diğer tüm etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için etiket öldürücü ve etiket sökücü kullanılması şarttır. Aksi takdirde etiketin çıkarılması mümkün olmamakla birlikte eğer el ile çıkarılmak istenirse, ürüne ciddi oranda zarar verilmektedir. Bunların ortadan kalkması için de kesinlikle mağaza görevlileri tarafından etiketlerin satın alma işleminden sonra çıkarılması gerekir.

Radyo frekanslı ürün koruma etiketleri ve mağaza ürün koruma sistemleri fiyatlarından bahsedelim. Bu sistemlerin fiyatları, aslında tercih edecek olduğunuz antenin modeline ve etikete göre değişir. Bu yüzden net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Sensitive radyo frekanslı ürün koruma etiketleri ve mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için fiyatlar genel olarak firmamızda oldukça uygundur. Satın almak ya da fiyat teklifi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler