perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

RF LABEL DEACTİVATOR

Sensitive RF label deactivator, RF mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılacak olan kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için kullanılmaktadırlar. Sensitive RF label deactivator, Türkçe karşılığı olarak etiket öldürücü anlamına gelmektedir. Kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için kullanılmaktadırlar. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Günümüzde özellikle market gibi yerlerde sıkça kullanılan bu etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılmak sureti ile kullanılır. Kozmetik mağazalarında, elektronik eşya mağazalarında ve ayakkabı mağazalarında sıkça ürün üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan kâğıt etiketleri sadece Sensitive RF label deactivator kullanarak pasif hale getirebilirsiniz. Aksi halde RF mağaza ürün koruma antenlerinden geçiş yaparken, anten alarm verecektir.

RF mağaza ürün koruma antenleri, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmakta olan antenlerdir. Bu antenler, mağazaların hırsızlık vakalarına karşın korunması için harika bir seçenektir. Üstelik iki sene boyunca garantilidirler. Kullanılmaları için öncelikle mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekir. Daha sonra da mağazalarda yer alan tüm ürünlerin üzerine etiket yapıştırılması ya da takılması gerekmektedir. RF mağaza ürün koruma antenlerinin, bir çift olarak kullanılması gerekir. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafenin çok iyi ayarlanması gerekmektedir. RF mağaza ürün koruma antenleri ile 4x4 kâğıt etiket, 5x5 kâğıt etiket, r50 mağaza ürün koruma etiketi, round mağaza etiketi, golf alarm etiketi, square mağaza anten etiketi, sun etiket ve mini mağaza anten etiketi kullanılabilmektedir. Bu antenlerde kullanılan kâğıt etiketler, Sensitive RF label deactivator ile pasif bir hale getirilmektedir.

Sensitive RF label deactivator, RF mağaza ürün koruma antenleri ile kullanılmakta olsa da bu antenler dışında kullanılabilir olan bir diğer anten modeli de akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. 58 khz’lik bir çalışma frekansı ile çalışan bu antenlerimiz, Dexilon teknolojisi ile üretilmişlerdir. Mono ya da TX + RX olarak çalışmasına devam ederler. Bu antenlerin, bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etiket modeline göre ayarlanmaktadır. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile sert plastik etiketler kullanılacaksa, antenlerin çiftleri arasındaki mesafeyi iki metreye kadar çıkarabilirsiniz. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kâğıt etiketler kullanılacaksa da antenlerin çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olabilmektedir. Akusto manyetik mağaza antenlerimiz ile DR etiket, pencil mağaza koruma etiketi, şişe etiket ve slipper etiket gibi etiketler birlikte kullanılabilmektedir.

Sensitive RF label deactivator kullanılmakta olan sistemlerimiz hakkında çok büyük bir merak konusu da bu sistemlerin fiyatlarıdır. Sensitive RF label deactivator sistemleri fiyatları genel olarak her bütçe düşünülerek çok makul tutulmuştur. Ancak net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan farklı modellerine göre sistemlerin fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Mağaza koruma sistemleri fiyat teklifi almak için zaman kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler