perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SECUDA EL DEDEKTÖRÜ

Günümüz şartlarında güvenlik en önemli ihtiyaçtır. Güvenlik ihtiyacını karşılayabilmek için pek çok farklı metot bulunmaktadır. El tipi metal arama dedektörleri, güvenlik ihtiyacının sağlanmasında ve karşılanmasında harika bir yöntemdir. Metal arama dedektörleri de bu güvenlik ihtiyacının karşılanmasında kullanılmaktadır. Metal arama dedektörleri; kapı tipi metal arama dedektörü, xray bagaj ve çanta arama cihazı ve Secuda el dedektörü olarak ayrılmaktadırlar. Bu dedektörler ile tüm kesici ve delici metal nesneleri tespit edebilmek mümkündür. Metal arama dedektörleri sayesinde artık tüm olası tehlikeli durumlardan basitçe kurtulabileceksiniz.

Secuda el dedektöründen bahsedelim. Secuda el dedektörü, güvenlik görevlilerinin ellerinde taşıdıkları detektörlerdir. El dedektörü sayesinde kapı tipi metal arama dedektöründen basitçe alarm vermeden geçebilen metal eşyaları tespit edebilirsiniz. Özellikle alışveriş merkezi gibi alanlarda sıkça tercih edilen el dedektörü, çanta aramalarında kullanılabilmektedir. Çantalarda arama yaparak en ufak meal eşyayı dahi tespit edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Secuda el dedektörünü çantanın üzerinde gezdirmektir. Yüksek duyarlılığı ve seçiciliği sayesinde en ufak metal eşyaları dahi çok basit olarak bulabilmenizi sağlayan Perkotek Secuda el dedektörü, çok geniş bir tarama alanına sahiptir. Ayrıca el dedektörünün kurulumu da bir o kadar basittir. Kurulumu çok basit olan el dedektörünün kullanımı da oldukça basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı oldukça basit bir şekilde kullanabilmektedir. Gelişmiş ve son teknoloji ile üretilmiş olan el dedektörü ile artık olası tehlikeli tüm durumlardan kurtulacaksınız!

Secuda el dedektörü, sesli ve titreşimli olarak uyarı vermektedir. Herhangi bir metal eşya tespit edildiğinde el dedektörü titreşim özelliği ile kullanıcısını uyaracaktır. Böylece metal eşyanın tespiti çok daha basit bir hal alacaktır. Firmamız Perkotek, Secuda el dedektörü Türkiye distribütörü konumundadır. Bu yüzden el dedektörü fiyatı bizde oldukça uygundur. Peki, el dedektörünün başka özellikleri neler? Şöyle ki; Secuda el dedektörü, deri bir kılıfa sahiptir. Deri kılıfı sayesinde olumsuz hava koşullarından zarar almadan çıkabilir. Ayrıca bu deri kılıf, detektöre bir şıklıkta katmıştır. Dedektörün hassasiyet ayarını yaparak madeni para, kemer tokası vb. metal eşyalarda titreşim alarmı vermemesini de sağlayabilirsiniz. Secuda el dedektörü, demir metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırabilmektedir. El dedektörümüz 9 volt çalışma voltajına sahip olmakla beraber, aynı zamanda 22 Khz çalışma frekansına sahiptir.

Secuda CRX el dedektörüne herhangi bir metal yaklaştırıldığında küçük bir metal ise çok yakından, büyük bir metal ise (tabanca, bıçak, silah vb.) uzaktan da tespit edebilmektedir. Oldukça kaliteli bir tasarıma sahip olan Secuda el dedektörü, metal eşya kişinin neresinde olursa olsun kolay bir şekilde tespit edebilmenizi sağlamaktadır. Perkotek ailesi olarak bugüne dek 16 farklı ülkeye Secuda el dedektörü satışı yapmış bulunmaktayız. Bunun yanı sıra aynı zamanda satış yaptığımız el dedektörleri için satış sonra hizmeti de vermekteyiz. Secuda el dedektörü fiyatlarının yüksekliğinden yakınmanıza hiç gerek yok. Firmamız distribütör konumda olduğundan dolayı oldukça uygun fiyatlara mal edebilirsiniz. Satın almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize mail göndererek iletişime geçebileceğiniz gibi aynı zamanda 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak da iletişime geçebilirsiniz. El dedektörleri ile güvenli alanların tadını çıkarın!  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler