perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYERİ FİYAT

Araçların geçişi kontrol altına alınmak için bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Geçmişte genellikle otoyollarda bulunan gişelerde kullanılmakta olan bariyer sistemleri teknolojinin gelişmesiyle yerini hızlı geçiş sistemlerine bıraktı. Bu sayede araçlar gişelerde beklemeden otomatik olarak geçişlerini tamamlayarak oluşan trafik yoğunlukları da azaltıldı. Ancak araçlar için bulunan park alanları ya da trafiğe kapalı cadde ve sokaklar için bu sistem maalesef uygun değil, bu gibi noktalarda bariyer sistemlerinin kullanma zorunluluğu devam etmektedir. Günümüz teknolojisinde henüz bariyer sistemi kullanılmadan yapılacak bir otopark uygulaması yoktur. Kullanım alanlarına göre genellikle trafiğe kapalı alanlarda kullanılan bariyer sistemleri mantar tipi bariyerlerdir. Mantar tipi bariyerlerde amaç bulunan bölgeyi araç trafiğe kapatmaktan ziyade insan trafiğini engellemektir. Bu sebepten dolayı trafiğe kapalı caddelerde tercih edilirler. Ancak kullanıcı isteklerine göre otopark girişlerinde de mantar tipi bariyerler kullanılabilir. Otopark girişlerinde asıl tercih edilen bariyer sistemi ise kollu bariyer sistemleridir. Bu noktalarda bariyerin kullanılmasındaki tek amaç araç geçişlerini engellemek olduğundan insan trafiği ön planda değildir. Sahibi olduğumuz Avax markası altında bu bariyer sistemleri siz değerli kullanıcılarımıza sunulmuştur. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markasının ürünlerinden olan otopark bariyeri fiyat olarak Türkiye genelinde sabittir ve distribütörü olduğumuzdan en uygun otopark bariyeri fiyatları firmamıza aittir.

Otopark alanlarında kullanılacak kollu bariyer sistemleri kullanıcı ihtiyaçlarına göre Avax markası adı altında farklı modellere ayrılmıştır. MN ve DZ modelleri olarak 2 ye ayrılan kollu bariyer sistemleri kendi içlerinde de modellere ayrılmıştır. Bu modeller DZ modelinde; DZ 3 ve DZ 6 olarak ayrılmaktadır. MN modelleri ise MN 3, MN 5 ve MN 6 olarak ayrılmaktadır. Tüm modeller isimlerini ait oldukları kol mesafelerinden alarak kodlanmıştır. Modele ait serinin yanında yazan rakam sahip olduğu kol mesafesinin maksimum uzunluğudur. MN 5 modeli dışında hepsi düz bariyer kollarına sahiptir. Sadece MN 5 modeli saçaklı bariyer olarak geçmektedir. MN 5 saçaklı bariyerin kolu standart kollardan farklıdır. Kolda bulunan ve aşağı uzanan saçaklar sayesinde bariyer noktasında olası durumlarda kolun altından kaçak geçişler de engellenmiştir. Ayrıca tüm bu kollu bariyer modellerinde kol mesafeleri maksimum limitlerin altına kısaltıma opsiyonları ile bariyerin kullanılacağı alanın dar ya da geniş olmasında bir problem yaşanmadan bariyer sistemi rahatlıkla kurulabilecektir. Bariyer sistemlerinin çalışma ortamları -20o C ile +60o C derecedeki hava koşullarında sorun çıkarmadıklarında ve elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri sayesinde Türkiye genelinde her türlü ortamda çalışabilmektedirler. Darbeye dayanıklı gövdeleri ile oluşabilecek araç kazalarında bariyer sisteminin iç mekanizması ya da bariyer ana kartına hasar gelmesi engellenmiştir. Yaşanabilecek garanti dışı onarımlarda parça fiyatları otopark bariyeri fiyat listesine göre hazırlandığından gayet uygundur. Olası arıza durumlarında 10 yıl parça garantimizin bulunması sebebi ile kullanıcılarımız mağdur edilmeden onarımları tamamlanır ve bariyer sisteminin çalışması sağlanır. Olası sorunlarda hızlı çözüm üretebilmek için deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilerek telefondan ya da yazılım bazlı sorunlar için uzak masaüstü bağlantıları ile sorunlar giderilebilir.

Kollu bariyer sistemleri set içerisinde bulunan parça ve araçlar ile başka hiçbir malzemeye gerek duymaksızın çalıştırılarak montajları yapılabilmektedir. Kullanıcı istekleri doğrultusunda bariyer sistemlerine otopark otomasyon sistemleri de entegre edilerek bariyer sisteminin otomatik çalışması sağlanabilir. Böylelikle araçlar bariyer noktasında beklemeden geçişlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ayrıca otomasyon sisteminde bulunan program aracılığı ile kullanıcılara yetkilendirme ya da kısıtlama yapabilirler. Bariyerlerin kol uzunluklarına göre de otopark bariyer fiyat değişiklik göstermektedir. Satın almak için bize 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları