perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞYERİ GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP CİHAZI

İşyeri giriş çıkış takip cihazı denilince akla şüphesiz ki öncelikle yüz tanıma cihazları gelmektedir. Yüz tanıma cihazları, biyometrik tanıma sistemleri içerisinde en sık olarak kullanılmakta olan ve kullanımı çok basit olan bir cihaz türüdür. Yüz tanıma işyeri giriş çıkış takip cihazını kullanabilmek için bu cihazları personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte etmek gerekir. Daha sonra da personellerin yüzlerini tanıtmak gerekmektedir. Bu işlemden sonra yüzünü okutan her personel kolayca geçiş yapabilecektir. Bu cihazların kameraları oldukça yüksek çözünürlüklüdür. Bu sayede de kişilerin yüzlerini okuması oldukça kolay olacaktır. Yüz tanıma işyeri giriş çıkış takip cihazı ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Böylece de geçişlerin kontrolü sağlanırken ayrıca geçişlerin güvenliği de sağlanmış olacaktır. Bu cihazların tek dezavantajı güneş ışığıdır. Güneş ışığı, cihazın kamerasına direk olarak geldiğinde okumasında problem çıkarabilmektedir. Onun haricinde yüzünüzde makyaj, bıyık, sakal veya gözlük olması ise yüz tanıma cihazının okuma yapmasına engel değildir. Bu cihazların bazı modellerinde dahili batarya özelliği de bulunmaktadır. Dahili batarya özelliği sayesinde elektrik kesintisi gibi durumlarda cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz. Geçişler için de aynı zamanda parmak izi, kart ve şifre geçişlerini kullanabileceğiniz modeller bulunmaktadır.

Parmak izi işyeri giriş çıkış takip cihazını ise personel takip programı ile birlikte kullanabilmek için öncelikle giriş yapılacak olan alanlarda bulunan duvara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra personellerin parmak izleri tanıtılmalıdır. Her personelin parmak izi eşsiz ve benzersiz olduğu için de bu cihazlara gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Çünkü hiçbir personel, bir başka personel yerine parmak izini okutarak geçiş yapamaz. Bir cihaza, bir kişinin on parmağını da tanıtabilirsiniz. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya tahriş olma gibi bir durum söz konusu olduğunda bile tanımlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilecektir. Bu cihazların kayıt hafızaları 1000 ile 10000 arasında değişiklik göstermektedir. Bu kapasitelerden size uygun olanını seçerek siz de personellerin giriş ve çıkışlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Kartlı işyeri giriş çıkış takip cihazı, eskiden en personellerin giriş ve çıkışlarını takip etmek için en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartlar proximity ya da mifare kart olmaktadır. Bunlardan hangisinin kullanılacağı, tamamen cihazın modeline göre değişmektedir. Kartlı cihazların da kayıt hafızaları 1000 ile 7000 arasında değişir. Günümüzde genellikle giriş ve çıkış takibi için oldukça sık olarak tercih edilmektedir. Fiyat olarak da Strike kartlı cihazlar Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygun fiyata satılmaktadır. İşyeri giriş çıkış takip cihazı ile birlikte kullanacağınız personel takip programı sayesinde personelleri kolayca takip edebilirsiniz. Cihazlar ve program hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler