perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMLERİ FİYATLARI

Kullanım alanları olarak bakıldığında turnike sistemleri geçmişten günümüze artmıştır. Bunların başlıca sebepleri arasında kullanım ihtiyacı olarak artık bir zorunluluk haline gelmesi ve bununla bağlantılı olarak turnike sistemleri fiyatları da geçmişe oranla daha uygunlaşmasıdır. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı turnike sistemleri fiyatları açısından bakıldığında Türkiye genelinde hem uygundur hem de bölgeler arası farklılık göstermeksizin sabittir. Kullanım alanları olarak; plaza girişleri, şirket girişleri ve içerisindeki bölümler arası geçişler, okullar, kantin ve yemekhaneler, site girişleri ve içerisindeki kullanım alanları, toplu ulaşım noktaları girişleri, stadyum girişleri, cezaevi giriş çıkışları gibi birçok örnek verilebilir. Tabi bu kullanım alanlarına göre turnike modelleri de farklılık göstermektedir. Turnike tipleri olarak Avax markası adı alında bel tip turnike sistemleri, boy tipi turnike sistemleri, VIP turnike sistemleri ve hızlı geçiş turnike sistemleri olarak gruplanabilir. Tabi ki kullanıcıların istekleri doğrultusunda istenilen her noktada istenilen her turnike sistemi uygulanabilir. Örneğin bir cezaevi çıkışına bel tipi turnike uygulaması yanlış olacaktır. Çünkü bu gibi güvenliğin üst noktada olduğu ve hatanın kabul edilmeyeceği noktalarda bel tipi turnike sistemi ile kaçak geçişleri önlemek mümkün değildir. Burada bulunan cezaevi görevlilerine büyük iş yükü binecektir. Oysaki bu gibi noktalara güvenlik seviye en üstte olan ve her türlü insan gücüne dayanıklı boy tipi turnikelerin kullanılması tavsiye edilir. Çünkü boy tipi turnikelerde kaçak geçiş ihtimali yoktur ve kullanıcı tanıma sistemi onay vermediği takdirde hiçbir geçişe izin vermezler. Böylelikle hem olası bir güvenlik açığı ortadan kalkmış olur hem de iş yükü hafifletilmiş olur.

Turnike sistemleri fiyatları ile sahibi olduğumuz geçiş sistemleri ile de kullanıcılarımıza uygun fiyatlar sunulmaktadır. Strike markalı kartlı ve şifreli geçiş sistemleri, Magic Pass markalı parmak izli geçiş sistemleri ve Magic Face markalı yüz ve iris tanımalı geçiş sistemleri ürünlerimiz arasındadır. Bu ürünler de ayrıca sıralandığı şekilde bir önceki markada bulunan özellikler genel olarak bir sonraki modelde dâhildir. Yani bir yüz tanıma cihazında ayrıca parmak izi tanıma, kartlı ve şifreli geçiş seçeneği de dâhildir. Bu sayede kullanıcı isteklerine göre tercih edilen geçiş sistemi tek bir cihaz ile uygulanabilir. Bu geçiş kontrol cihazları tek başlarına turnike sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Ancak bu çalışma şeklide kullanıcılara detaylı olarak yetki ya da kısıtlama yapma imkânı yoktur. Bunun için kullanılacak takip ya da geçiş kontrol yazılımları ile kullanıcılara yetki ve kısıtlamalar yapılabileceği gibi detaylı raporlama modülleri aracılığı ile turnike kullanımının raporları da alınabilir. Bu sistemlerin yanı sıra kullanıldıkları bölgelerde bulunan yangın sistemleri ya da güvenlik sistemleri de yetenekli ana kartlarına entegre edilerek olası acil durum anlarında turnike sistemlerinin otomatik olarak serbest moda geçmeleri sağlanabilir.

Eğer istenilirse bir sisteme bağlanmadan da bir yetkilinin onayına bağlı olarak manuel bir şekilde serbest moda da alınabilirler. Paslanmaz çelik ya da elektrostatik toz boya korumalı gövde seçenekleri ile kullanıcılara sunulan turnike sistemleri dış etkenlerden doğabilecek her türlü hasara karşı kendilerini koruyabilmektedirler. Ayrıca dayanıklı gövdeleri ile kullanıcıların verebilecekleri hasarlarında önüne geçilmiştir. Olası arıza durumlarında destek ekibimiz ile irtibata geçilerek yatırdıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların müdahale etmeleri sağlanarak sorunların anlık bir şekilde giderilmesi yapılabilir. Eğer bu şekilde müdahale edilme imkânı yok ise ya da sorun bu şekilde çözülememiş ise destek ekibinden alınan randevu ile teknik ekibimizce de sorunun yerinde giderilmesi sağlanabilmektedir. Turnike sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi için hemen şimdi bizi arayın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler