perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SELENOİD PİMLİ KİLİT

Strike selenoid pimli kilit, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanması ile birlikte çalışmakta olan kilitlerdir. Strike selenoid pimli kilitlerde tutuş güce sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani farklı ağırlıklardaki tüm kapılarda kullanılabilir olan bir Strike selenoid pimli kilit bulunmaktadır. Strike selenoid pimli kilit dışında kullanılan bir diğer kilit modelimiz de elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Strike elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları; pvc kapılara, kompozit kapılara, Amerikan kapılara, ahşap kapılara, pimapen kapılara ve tahta kapılara tetik vermek için kullanılmaktadırlar. Strike elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları ile yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izli geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarının tamamını uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Böylece Strike elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarına tetik verilerek, kapılardan yapılacak olan tüm geçişler de kontrol altına alınacaktır. Strike elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları ile ayrıcı butonlar da birlikte kullanılabilir. Butonlar sayesinde oturduğunuz yerden kapılarınıza tetik verebilirsiniz. Özellikle ofislerinizde yerinizden kalkmadan kapılara tetik verebilirsiniz. Kullanımları çok basit olan Strike elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları kullanılacak olan yerlerdeki kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterlidir. Strike kapı dillerindeki dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildiği için de zaten uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılabilecektir. Strike elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarının iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunan Strike elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarında tutuş gücü 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişmektedir.

Strike selenoid pimli kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleridir. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri, cam kapılarda kullanılır. Cam kapıların sabit olan kısımlarına takılan Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri ile birlikte cam kapıların hareketli olan kısımlarında Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri aparatları kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan bu aparatların; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Hangisinin kullanılacağı, kapıların şekillerine göre değişecektir. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitlerinde tutuş gücü ise 1000 kilogram, 750 kilogram, 500 kilogram, 350 kilogram, 280 kilogram, 180 kilogram ve 60 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Kapı ağırlığınız her ne olursa olsun, ona uygun olan bir kilit bulabilmek mümkün olacaktır. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitlerinin çok yüksek bir tutuş gücüne sahip olması sayesinde kilit, aparata yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile yüksek tutuş gücü sayesinde asla kapıyı bırakmaz. Siz de Strike selenoid pimli kilit hakkında çok daha fazlası ve Strike selenoid pimli kilit fiyat teklifi için daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler