perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ GİRİŞ KAPI KİLİT SİSTEMİ

Şifreli giriş kapı kilit sistemi, geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler ile kapılara tetik vermek çok kolaydır. Şifreli giriş kapı kilit sistemi, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu alanlardan en çok tercih edileni ise işletmelerdir. İşletmelerde sıkça kullanılmasının yanı sıra kapı açma sistemleri, aynı zamanda kamu kurumlarında, okullarda, belediyelerde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, plazalarda, askeri alanlarda, hava alanlarında ve buna benzer alanlarda tercih edilebilmektedir. Kullanımı ve kurulumu çok basit olan şifreli giriş kapı kilit sisteminde tercih edilen cihaz modelleri 4 başlık altında ayrılmaktadır. Standalone şifreli giriş kapı kilit sistemi, online şifreli giriş kapı kilit sistemi, offline şifreli giriş kapı kilit sistemi ve panelli şifreli giriş kapı kilit sistemi. Tabi ki kapılara tetik vermek için sadece bu cihazların kullanımı yeterli değildir. Bu cihazlar ile birlikte aynı zamanda kapı kilidinin de kullanılması gerekmektedir. Kapı kilitleri; elektronik kapı kilitleri, elektrikli kapı kilitleri ve elektromanyetik kapı kilitleri olarak farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Tetik verilecek olan kapının yapısı hiç önemli değildir. Ahşap, demir, pvc, cam vb. tüm kapılara uygun bir kilit mevcuttur. Bu kilitlerin tutuş gücü her modelinde değişiklik gösterir. Genellikle tutuş gücü 60 kilogram ve 280 kilogram arasında değişmektedir. Perkotek A.Ş. olarak Strike kilitlerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için de bu kilitlerin fiyatları da firmamızda oldukça uygun olmaktadır.

Standalone şifreli giriş kapı kilit sistemi, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için öncelikle bu cihazlara master kart tanıtılması gerekir. Master kart tanıtmadan geçiş yapabilmek mümkün değildir. Tetik olarak kuru kontak veren standalone şifreli giriş kapı kilit sistemi, sadece kart ile değil, aynı zamanda şifre ile de geçiş yapabilme imkânı sunmaktadır. Özellikle apartmanlarda, ofis kapılarında ve depolarda oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Su geçirmez olan modelleri, gönül rahatlığı ile dış ortamlarda da tercih edilmektedir. Online şifreli giriş kapı kilit sistemi ise çalışmaları esnasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlar, günümüzde diğer şifreli giriş kapı kilit sistemi cihazlarına oranla daha az kullanılmaktadır.

Panelli şifreli giriş kapı kilit sistemi ise çalışmaları esnasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlar, aptal terminal olarak adlandırılmaktadırlar. Aptal terminaller hafızalarında hiçbir bilgiyi barındırmazlar. Tüm bilgiler, panelde tutulmaktadır. Geçişin yapılıp yapılamayacağının bilgisi panel tarafından verilmektedir. Bir panele 4 – 8 veya 16 adet kart tanımlaması yapılması gerekir. Bu cihazlar ile sadece kartlı değil, aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği yer alır.

Offline şifreli giriş kapı kilit sistemi ise geçişleri adından da anlaşılacağı gibi bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duymaksızın yapabilmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan cihazların zaten kendisi bir panel görevi gördüğü için de çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyulmaz. Kullanımı ve kuruluşu çok basittir. Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kapılara tetik vermek için tercih edilirler.

Şifreli giriş kapı kilit sistemi ile kapılara dışarıdan tetik verilirken, kilitlerin buton ile kullanılmaları sayesinde de içeriden de buton yardımıyla kapıların açılması sağlanabilir. Fiyat olarak oldukça uygun olan şifreli giriş kapı kilit sistemi hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler