perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

X Ray Kapı Dedektörü: Güvenli ve Hızlı Tarama

Secuda x ray kapı dedektörü, üst düzey güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmakta olan dedektörlerdir. Secuda x ray kapı dedektörü, global ve etnik terörün artması ile birlikte günümüzde çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlandı. Alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, plazalarda, iş merkezlerinde, belediyelerde, hastanelerde, eğitim kurumlarında, fabrikalarda sıklıkla kullanılan Secuda x ray kapı dedektörü, bagajların içerisinde yer alan tüm tehlikeli metallerin tespit edilmesi için kullanılmaktadır. Çanta, bavul, poşet, zarf gibi eşyaların içerisinde yer alan tüm metalleri anında Secuda x ray kapı dedektörü ile bu eşyaların içerisini açmadan tespit edebilirsiniz. Silah, tabanca, bıçak gibi tüm kesici ve delici aletlerin yanı sıra Secuda x ray kapı dedektörü ile patlayıcı ve narkotik maddeleri de tespit edebilmek mümkündür. Üstelik tüm modellerimiz iki sene boyunca garantilidir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda teknik destek ekibimiz yerinde servis vererek, sorunuzu anında çözebilecektir.

Peki, Secuda x ray kapı dedektörü ile metalleri nasıl tespit edeceksiniz? X ışını teknolojisi kullanılarak metal tespiti yapan Secuda x ray kapı dedektörü, x ışınını sabit olan bir kaynaktan karşısındaki foto diyotlara fırlatmaktadır. Fırlatılmakta olan x ışınları ile foto diyotların arasında eğer herhangi bir nesne var ise x ışınları bu nesneyi delerek karşıya ulaşırlar. X ışınlarının delip geçmekte olduğu bu nesnelerin şekilleri, atom ağırlıkları ve cinsi de foto diyotlar tarafından emilerek suret olarak ekrana yansıtılır. Secuda x ray kapı dedektörü kalitesine göre de ekrana yansıtılmakta olan bu nesneler siyah beyaz ya da renkli olabilmektedir. Secuda x ray kapı dedektörü ekranlarına eğer nesneler renkli olarak yansıtılıyorsa, bu dedektörlerin organik ve inorganik madde ayrımı yaptığı anlamına gelmektedir. Bu ayrımı yapan dedektörler, metalleri tespit etmekte çok daha iyidir. Secuda x ray kapı dedektörü ekranlarına yansıtılmakta olan farklı nesnelerin, renklerine bakılarak da atom ağırlıkları anlaşılabilir ve bu sayede ne denli tehlikeli olduğu da tespit edilebilmektedir.

Secuda x ray kapı dedektörü ekranlarına eğer nesne mavi renkli olarak yansıtılıyorsa, bu nesne inorganik maddedir. İnorganik maddelerin atom ağırlıkları 18’den büyüktür. Demir, krom, kalay, çelik, altın, bakır, teknesyum ve gümüş gibi tüm metaller organik maddelere örnek olarak gösterilebilmektedir. Secuda x ray kapı dedektörü ekranlarına yeşil renkli olarak yansıtılmakta olan nesneler ise karışık grup elementleridir. Karışık grup elementlerinin atom ağırlıkları 10 ile 18 arasında değişmektedir. Sodyum, neon, megnezyum, silisyum, fosfor, kükürt, klor, argon gibi elementler, bu gruba örnek olarak gösterilebilmektedir. Secuda x ray kapı dedektörü ekranlarına turuncu renkli olarak yansıtılmakta olan nesneler ise organik maddelerdir. Bu nesnelerde atom ağırlıkları, 10’un altındadır. Azot, lityum, berilyum, bor, karbon, flor gibi tüm elementler bu gruba örnek olarak verilebilir. Secuda x ray kapı dedektörü satın almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler