perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Yeni Nesil Otopark Bariyeri 

Otopark bariyeri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altında tutulması için kullanılmakta bariyerlerdir. Bu bariyerler, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Otopark bariyeri kullanım alanları; siteler, plazalar, belediyeler, apartmanlar, fabrikalar, okullar vb. örnek olarak verilebilmektedir. Otopark bariyeri, pek çok farklı teknik özelliğe sahiptir. Bunlardan bahsedelim. Perkotek Teknoloji olarak Avax otopark bariyeri satışı yapmaktayız. Satışını yapmakta olduğumuz bariyerlerin MN otopark bariyeri, DZ otopark bariyeri ve MX otopark bariyeri olmak üzere üç farklı modeli yer almaktadır. DZ otopark bariyeri fiyatları, MN otopark bariyeri fiyatlarına göre çok daha uygundur. Aslında aynı çalışma mantığına sahip olmalarının yanı sıra bunun sebebi, her bütçeye ideal bir çözüm üretebilmekten ileri gelmektedir. Bu sayede her kullanıcı otopark bariyeri ihtiyacını karşılayabilecektir.

Otopark bariyerinin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Kol uzunluğunu, otoparkınızın giriş alanına göre ayarlayabilirsiniz. Genellikle bu bariyerler, buton ile kontrol edilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde otopark bariyeri kolunu açmak ve kapamak için bir tek buton bulunurken, çift buton kontrolünde otopark bariyeri kolunu açmak için ayrı ve kapamak için ise ayrı bir buton bulunmaktadır. Hangi şekilde kontrol edileceği tamamen size kalmış olmakla birlikte uzaktan kumanda ile de kontrol imkânı bulunmaktadır.

Otopark bariyeri, zaman kontrol özelliğine de sahiptir. Zaman kontrol özelliği ile birlikte bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanabilir ve o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir. Üstelik bu bariyerler, geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilirler. Sadece tek bir bilgisayar ile iki yüz elli adet bariyerin kontrol edilebilmesi mümkündür. Üstelik diğer tüm çevre birimlere ve her türlü geçiş kontrol ünitesine de tetik verilebilmektedir. Otopark bariyeri sistemleri elektronik devreleri mikro işlemci kontrollüdür. Elektronik devreleri üzerinde yer alan bütün opsiyonel özellikler, daima kullanıma hazır olarak bulunmaktadır. Otopark bariyeri kolu üzerinde ikaz lambası da bulunmaktadır. İkaz lambası, bariyer kolunun aşağı ve yukarı yönlü hareketi sırasında sürekli olarak yanı sönmektedir. Kollar hareketini bitirene kadar ikaz lambası sürekli olarak yanıp söner ve böylece araçların bariyeri görmesi de çok kolay bir hal almaktadır. Otopark bariyeri, acil alarm durumlarında da güvenlik sistemlerine bağlanılarak serbest geçiş moduna geçmektedirler. Böylece bu tarz durumlarda kullanım çok kolay bir hal alacaktır.

Otopark bariyeri, müşteri isteklerine göre istenilen besleme gerilimi şartlarını sağlamaktadır. Tüm ihtiyaçlara göre farklı çözümler üretilebilmektedir. Üstelik herhangi bir arıza yaşamanız durumunda Türkiye dahilinde, Kıbrıs, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerde hızlı, kaliteli, kesintisiz destek imkânı daima mevcuttur. Zaten otopark bariyerinde montaj kiti de bulunur. Montaj kiti sayesinde hızlı ve kolay bir montaj imkânı daima mümkündür.

Otopark bariyeri fiyatları, kullanılacak olan bariyerin modeline göre değişir. Bu sebepten dolayı da net bir bilgi vermemiz doğru olmaz. Ancak isterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek, kaliteli bariyerleri yerinde inceleme fırsatı bulabilir ve otopark bariyeri teklifi alabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler