perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE GİRİŞ BARİYER FİYATLARI

Site giriş bariyer fiyatları, kullanılacak olan bariyerlerin farklı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bundan ötürü site giriş bariyer fiyatları hakkında net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Ancak firmamız avax bariyerlerin satışını yapmaktadır. Avax bariyerler, oldukça sağlam ve kalitelidir. Buna karşın da çok uygun fiyatlara sahiptirler. Bunun en büyük sebebi, farklı bütçelere hitap ederek, her otoparkta kontrol sağlama ihtiyacını karşılamaktır. Bunun için site giriş bariyer fiyatları hakkında fiyat bilgisi almak için tek yapmanız gereken şey, öncelikle ihtiyacınızın belirlenmesi ve bizi aramaktır. Site giriş bariyer fiyatları, kullanılacak olan bariyerlerin kol uzunluklarına, gövde özelliklerine ve buna benzer farklı özelliklerine bakılarak değişebilir.

Site giriş bariyer fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimizde kol uzunluğu 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkınıza en uygun olan bariyeri seçebilir ve otopark giriş alanınızın boydan boya kapanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle yabancı araçların otoparkınıza sizin bilginiz dışında giriş ve çıkış yapmaları da mümkün olmayacaktır. Bu sayede otoparklar, çok daha güvenli bir hal alacaktır.

Site giriş bariyer fiyatları kadar bu bariyerlerin kullanım alanları da çok merak edilmektedir. Otopark bariyerlerinin kullanım alanları, siteler dışında da çok geniştir. Siteler dışında apartman otoparklarında, belediye otoparklarında, plaza otoparklarında, işletme otoparklarında vb. Tüm otoparklarda güvenle kullanılabilirler. Tüm bu farklı alanlarda kullanılabilen bariyerlerin gövde özellikleri de modeline göre değişiklik göstermektedir. İç ortamlarda kullanılmakta olan modelleri, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılan bariyerlerin gövdeleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde herhangi bir olumsuz hava koşulundan etkilenmeden kolayca kullanılabilmektedir.

Site giriş bariyer fiyatları kadar sitelerde araç takibi yapılacak olan sistemin tamamı da çok uygun fiyatlıdır. Bu sistemlerde otopark bariyerleri, kâğıt ya da sert etiketler, araç anteni, araç kontrol paneli ve otopark takip yazılımı bir arada kullanılmaktadır. Sistemi aktif olarak kullanabilmek için öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına antenlerin ve bariyerlerin montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekir. Tanımlanacak olan etiketlerin, sert etiketler ve kâğıt etiketler olarak iki farklı modeli bulunur. Kâğıt olanları araçların camlarında güvenle kullanabileceğiniz gibi sert olan etiketleri ise araçların plakalarına takarak kullanabilirsiniz.

Araç etiketleri, araçların ruhsat ve plaka bilgileri gibi bilgiler ile birlikte kayıt edilmektedir. Bu bilgiler, araç kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilir. Sistem artık bu şekilde aktiftir. Tanımlı olan etikete sahip olan araçlar giriş yaptığında bariyer kolları açılarak, geçişe izin verir. Eğer etiketler tanımlı değilse, bariyerden aracın geçiş yapmasına da izin verilmeyecektir. Siz de site giriş bariyer fiyatları ve bu sistemler hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için daha fazla zaman kaybetmeden bizimle telefon numaralarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler