perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE HGS SİSTEMİ

Site hgs sistemi, sitelerde yer alan otoparkların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, sitelerinize yabancı araçların giriş ve çıkış yapmalarını engellemektedir. Bu sayede sitelerde güvenlik sağlanmaktadır. Site hgs sistemi, günümüzde tabi ki sadece sitelerde kullanılmıyor. Aynı zamanda apartmanların otoparklarında, havalimanlarında, hastanelerde, plazalarda vb. pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Tüm bu alanlarda araçların takibinin yapılması için harika bir seçenektir. Peki, bu sistemlerde neler bulunuyor? Site hgs sisteminde otopark bariyeri, panel, etiketler, otopark anteni, montaj direği bulunmaktadır. Araçların geçiş yapabilmesi için öncelikle bariyerlerin, araçların giriş ve çıkış yapacak olduğu alanlara montajının yapılması gerekmektedir. Montaj işlemi, montaj kiti sayesinde oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Site hgs sisteminde kullanılan bariyerlerin iç ortamlarda kullanılabilir olan modelleri, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılabilen modelleri ise paslanmaz çelik özelliğe sahiptir. Paslanmaz çelik gövdeleri sayesinde dış ortamlarda, olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına devam edebilmektedir. Yani dış ortamlarda yer alan site otoparklarınız için kullanılabilir olan modellerimiz de mevcuttur.

Site hgs sisteminde bariyerlerin montaj işleminden sonra, bariyerlerin yanlarına, montaj direği üzerine araç antenlerinin montajı yapılmaktadır. Araç antenleri, araçların üzerinde yer alan etiketlerin okunmasını sağlayan antenlerdir. Bu antenlerin farklı modellerinde okuma yapma ve yazma uzaklıkları farklıdır. Firmamız tarafından satış yapılan modelleri, 30 metrelik ya da 50 metrelik alanlara kadar okuma ve yazma imkânı sunmaktadır. Bu antenler de suya dayanıklılık gösterdiği için dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Günümüzde zaten genelde sitelerin giriş kısımları açık alanlar olduğu için, bu alanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Antenlerin montajından sonra geçişine izin verilecek olan araçlara, etiket tanımlamaları yapılması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiket ve plastik sert etiket olmak üzere iki modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin antenler tarafından görülmesi ile birlikte, bariyer kolunun açılması için tetik verilecek ve kol açılarak geçiş yapılacaktır. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarına konumlandırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler de araçların plakaları üzerinden okunmaktadır. Sistem genel olarak bu şekildedir. Tanımlı olan etikete sahip olan araçtaki etiketi antenin görmesi ile bilgi panele iletilir, otopark takip programındaki geçiş bilgisine bakılarak, panel aracılığı ile bu bilgi bariyere gönderilerek kolun açılması sağlanmaktadır.

Site hgs sistemi kullanımı yukarıda da bahsettiğimiz gibi oldukça basittir. Bu sistemlerde bariyerler ise sistemlerin en merak edilen konusudur. Site hgs sistemi içerisinde kullanılan bariyerlerin, farklı modellerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu sayede giriş yapılacak olan alandaki geçiş uzunluğuna göre kollar ayarlanabilmektedir. Üstelik bariyerlerimiz, acil alarm modu özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde yangın, deprem, afet gibi tüm acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. site hgs sistemi fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler