perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Tuvalet Turnikeleri: Hızlı ve Güvenli Geçiş

Tuvalet turnikeleri, umumi tuvaletlerin girişlerinde kullanılır. Kişilerin jeton kullanarak ya da para atarak geçiş yapmasına izin verir. Tuvalet turnikeleri olarak adlandırdığımız turnikeler, aslında bel turnikeleridir. Bu turnikeler, insan beli boyunda olmalarından ötürü bu ismi almışlardır. Tuvalet turnikeleri, iç ve dış ortamlardan etkilenmeyecek olan farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. İç ortamlarda kullanılan modelleri, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde yağmur, kar gibi tüm olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışma sağlayabilirler. Tuvalet turnikelerinde darbe emici absorber kullanılmaktadır. Turnike kolundan hızlı bir şekilde geçildiğinde absorber, turnike kolunun sabit bir hızda turunu tamamlamasını sağlamaktadır.  Tuvalet turnikelerinin göbek mekanizması da dökümden imal edilmektedir. Zamanla kullanımlara bağlı olarak kol boşlukları bu turnikelerde oluşmayacaktır.

Tuvalet turnikeleri; yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte uyumlu olarak da kullanılabilmektedir. Bu turnikeler ile pdks cihazları uyumlu olarak kullanmak için cihazların öncelikle turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra beraberinde kullanılacak olan program ile bağlantısının yapılması gerekmektedir. Bu sayede geçiş kısıtlamaları personel devam kontrol sistemleri cihazları ile sağlanırken, geçiş yetkilendirmeleri de tuvalet turnikeleri ile sağlanabilecektir. Gerçekten kullanımları çok basit olup, fiyatları da oldukça uygundur.

Tuvalet turnikeleri modellerimizin geneli, -20 derece ile +50 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuzca çalışmasına devam edebilmektedir.  Kol uzunlukları da modele göre değişir.  Tuvalet turnikelerimiz çift yönlü olarak geçiş yapılabilmesine izin verir. Ancak bir yönden geçiş yapılırken, aynı anda karşı yönden de geçiş yapılabilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Öncelikle bir taraftan yapılacak olan geçişin sonlanması gerekir. Tuvalet turnikelerinde bir taraftan jeton ile geçiş yapılmasına izin verilirken, diğer taraftan serbest olarak geçiş yapılabilmesine izin verilebilir. Böylece girişte jeton atılırken, çıkışta ücretsiz çıkış sağlanmış olur.

Tuvalet turnikeleri modellerimiz acil alarm moduna sahiptir. Acil alarm modu sayesinde yangın, deprem ve afet gibi tüm acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilir. Üstelik bu turnikelerimizde üç konumlu ışıklı gösterge bulunmaktadır. Üç konumlu göstergede eğer kırmızı renkli “X” işareti yanıyorsa, bu geçiş yapılamaz anlamına gelmektedir. Bir taraftan geçiş yapılırken, karşı yönde bu işaret yanmaktadır. Turnike geçişe hazır ise yeşil renkli ok yanıp sönmektedir. Geçiş izni alındığında da yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Bu şekilde göstergeye sahip olmaları, tuvalet turnikelerinin çok daha kolay bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Üstelik ihtiyaca uygun olarak istenilen tüm besleme gerilimi şartları da sağlanabilmektedir. Yumuşak ve sessiz geçişe izin veren bu turnikeler, iki sene boyunca da garantilidir. Üstelik kolay bir şekilde montaj yapılması için de montaj kiti bulunur.

Tuvalet turnikeleri hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek için veya tuvalet turnikeleri satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Takibi artık sizin değil, turnikenin yapacak olması sizi büyük bir iş yükünden kurtaracak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler