perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Spor Salonu Takip Otomasyonu: Modern ve Güvenli Çözüm

Spor salonu takip otomasyonu, spor salonlarına giriş ve çıkış yapacak olan üyelerin takip edilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Spor salonu takip otomasyonu sistemleri; personel devam kontrol sistemi cihazları, turnikeler ve spor salonu takip otomasyonu programından oluşmaktadır. Spor salonu takip otomasyonu programı, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup daima geliştirilmeye açık olan bir programdır. Spor salonu takip otomasyonu programı ile kişilerin sadece üyeliklerinin bulunduğu alanlara giriş ve çıkış yapmaları sağlanabilmektedir. Diyelim ki; Tuncay isimli üyenizin sadece yüzme havuzuna üyeliği var. Tuncay Bey’in yüzme havuzu dışında tüm aktiviteleri kullanmalarını engelleyebilirsiniz. Üstelik spor salonu takip otomasyonu programı ile üyelere mesaj da gönderebilmek mümkündür. Bayram, resmî tatil, kandil gibi günlerde üyelere tebrik mesajı gönderebilirsiniz. Böylelikle üyelerinizi hatırladığınız belirterek onlara jest yapmış olursunuz. Spor salonu takip otomasyonu programı sms servisi ile aynı zamanda üyelere ödeme günlerini, kalan borçlarını vb. bilgileri ileterek hatırlatmalarda da bulunabilirsiniz.

Spor salonu takip otomasyonunda kullanılabilecek olan üç farklı pdks cihaz türü bulunmaktadır. Kısaca bunlardan bahsedelim. Yüz tanıma spor salonu takip otomasyonu cihazı, yüz tarama teknolojisi ile çalışmakta olan bir cihazdır. Bu cihazlara kişilerin yüzünde bulunan eşsiz ve benzersiz yüz algoritması okutularak geçiş yapılmaktadır. Yüz algoritması her insanın yüzünde farklı olduğundan dolayı da hiçbir üyenin birbirleri yerine yüz okutarak geçiş yapabilmeleri mümkün olmayacaktır. Parmak izi cihazları ise parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara da kişilerin eşsiz ve benzersiz olan parmak izi algoritmaları kayıt edilmektedir. Bu algoritma her insanın parmağında farklı bir özellik gösterdiği için üyeler kendi parmak izleri ile bir başkası yerine geçiş yapamazlar. Kartlı spor salonu takip otomasyonu cihazları ise kart tarama teknolojisi ile çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için her üyeye özel farklı bir ID numarasına sahip olan kart tanımlaması yapılması gerekir. Bu kartlar proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Hangi kartın tanıtılacağı tamamen kullanılacak olan cihaz modeline göre değişir.

Spor salonu takip otomasyonu turnikeleri ise hızlı geçiş turnikeleri ve bel turnikeleri olarak bildiğimiz turnikelerdir. Bu turnikelerin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri iç ve dış ortamlar için farklı kullanım özelliği sunmaktadır. Üstelik buton ya da uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedirler. Buton kontrolünde tek buton ya da çift buton olmak üzere iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basmanızda bir sonraki komuta geçerken çift buton kontrolünde açma ve kapama yapmak için iki ayrı buton yer alır. Spor salonu girişlerine konularak üyelerin spor salonlarına kontrollü olarak geçiş yapmalarını sağlamaktadır.

Spor salonu takip otomasyonu fiyatları da oldukça merak edilen bir konudur. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi cihazları, Magic Face yüz tanıma cihazları, Strike kartlı geçiş kontrol cihazları, Ava bel turnikeleri ve Avax hızlı geçiş turnikeleri Türkiye dağıtıcılığını yapmakta olup, spor salonu takip otomasyonu programı yazılımcılarımız tarafından yazıldığı için sistemin tamamını oldukça uygun fiyatlara mal edebilirsiniz. Yerinde inceleme fırsatı için sizi Perkotek Plaza’ya bekleriz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler