perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
  • Açıklamalar
  • Broşürler
PM 2800 Dekoratif Paslanmaz Çelik Turnike Sistemi
  • perkotek.com

PM 2800 Dekoratif Bel Turnike

PM 2800 Dekoratif Bel Turnike Sistemi, 100-240 volt AC enerji ile çalışmasını sürdürmektedir. Kolunun uzunluğu 43 cm olan bu turnike, elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Ki yönlü olarak çalışan bu turnike sistemi, mikro işlemci kontrollüdür. Göstergeleri sayesinde kullanım bir o kadar basit olan bu turnike, yumuşak ve sessiz geçişe olanak sağlamaktadır.

 

PM 2800 Dekoratif Tripod Turnike Teknik Özellikleri

 
Enerji Değeri: 100 volt / 240 volt AC enerji çalışması için yeterli olacaktır.  
Turnike Sistemi Güç Harcama: 60 watt güç tüketimine sahiptir.  
Gövde Yapısı: 1,25 milimetrelik 3M taşlı - 304 kalite paslanmaz çelik gövdesi oldukça sağlamdır.  
Çalışma Sıcaklık Değerleri: +50 derece ve -20 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmasını sürdürür.
Turnike Ebatı: 220 milimetre x 960 milimetre x 930 milimetre ebata sahiptir.
Kol Uzunluk: Turnikenin kol uzunluğu 43 santimetredir.
Turnike Sistemleri Kontrolü: Diğer çevre birimlerine ve geçiş kontrol ünitelerine çok basit bir şekilde bağlanılabilmektedir. Geçişleri tetiklemek için 3 – 50 volt DC darbe yahut kuru kontak veya RS 485 – 422 – 232, CMOS ve TTL ile doğrudan bilgisayar kontrolü de kullanılabilmektedir.
Sistem Özelliği: PM 3000 turnikenin sistemi, mekanik çözümlemesini pnömatik ve abserver olarak yapmaktadır. Elektrik kesintilerinde de sistem otomatik serbest geçiş moduna geçmektedir. İki yönlü olarak çalışan bu turnike, mikro işlemci kontrollüdür. Turnike iki yönlü olarak çalışmaktadır. Yani tek bir kişinin geçişine izin verilmektedir. Turnikeden geçilen yönde bir veri çıktısı verilmektedir. Bu çıktı dijital veri çıktısı olabileceği gibi bilgisayar ile kontrol esnasında doğrudan bilgisayara da gönderilebilir.
Acil Alarm Özellikleri: Afet, yangın, deprem vb. durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçildiği için oldukça güvenlidir.  
Göstergeleri: Sistem geçişleri üç konumlu ışıklı gösterge ile sağlanmaktadır. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok yanıp sönmektedir. Geçişe izin verildiğinde de yeşil ok sürekli olarak yeşil olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken karşı yönden de geçişe izin verilmediğine dair kırmızı “X” işareti yanmaktadır.
Extra Özellikler: Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.  
Tasarımı: Önden kapaklı olan bu turnike, yumuşak ve sessiz geçişler için harika bir yöntemdir.  
Garantisi Süresi: İki sene boyunca garantilidir.  
Teknik Desteği: Türkiye’de, Türki Cumhuriyetlerde, Kıbrıs’ta ve Balkanlarda uzman, kaliteli, kesintisiz ve hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.
Kalite Standartları Belgesi: ISO2000, CE ve ISO9001 kalite standartları belgelerine sahiptir.  
Montaj Yapma: Turnikenin hızlı bir şekilde montajlanabilmesi için montaj kiti mevcuttur.  
 
İlgili Arama Etiketleri: turnike geçiş kontrol sistemleri, tam boy turnike, vip turnike fiyatları, güvenlik turnikeleri, güvenlik turnikeleri, geçiş turnikesi, turnike kart okuyucu, kartlı turnike, turnike sistemi fiyat, turnike fiyatları ankara, turnike firmaları, turnike sistemleri İstanbul, ankara turnike sistemleri
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler