perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS BURSA

Pdks Bursa cihazları, personelleri takip edebilmek için kullanılmak olan cihazlardır. Pdks Bursa cihazları; belediyeler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, plazalar, işletmeler, okullar, holdingler, hava alanları, hastaneler gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Pdks Bursa cihazlarının kullanılmakta olan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bu cihazlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Tüm bu cihazlar ile personelleri takip etmek için öncelikle cihazların personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Bu alanlarda yer alan turnikelerin üzerinde de kullanabilirler. Turnike ile pdks Bursa cihazlarını bir arada kullanmak için cihazların turnike üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Monte işleminden sonra da personellerin tanımlanmasının yapılması gerekmektedir. Pdks Bursa cihazları ile kapılara da tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için de kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Bu alanlara monte edilen cihazların yanı sıra bir de kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Strike kilitler ile pdks Bursa cihazları bir arada kullanıldıklarında kapılara tetik vermek için bir sorun kalmayacaktır.

Pdks Bursa cihazlarının kullanılmakta olan üç modelinden en güvenilir olanı şüphesiz ki yüz tanıma cihazlarıdır. Yüz tanıma cihazları, kişilerin yüzlerini tanıyan cihazlardır. Bu cihazlar, kişilerin alın, burun ve çene kısımlarını kayıt etmektedir. Bu kısımlar her insanın yüzünde farklı olduğu için de kişilerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün olmayacaktır. Yüz tanıma pdks Bursa cihazlarının kayıt kapasitesi her cihazda farklılık göstermektedir. Kayıt kapasiteleri bin ile yedi bin arasında değişiklik göstermektedir. Pek çok yüz tanıma pdks Bursa cihazında aynı anda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da bulunmaktadır. Geçiş yapmak istediğinizde bu geçişlerden herhangi birini tercih edebileceksiniz.

Parmak izi pdks Bursa cihazı, parmak izi teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın parmağında farklı bir özellikte olduğundan dolayı da personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Genellikle kayıt hafızası bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir kayıt kapasitesi bulunabilecektir. Parmak izi pdks Bursa cihazları ile kartlı ve şifreli geçiş yapabilme imkânı da bulunmaktadır. Parmak izi pdks Bursa cihazları zil çaldırma özelliğine sahiptir. Zil çaldırması sayesinde belirlenen bir zaman dilimine ayarlanarak zil çaldırılabilmektedir. Bu sayede personellerin toplu olarak hareket etmesi de sağlanmaktadır. Aynı zamanda bu cihazlar dahili batarya özelliğine sahiptirler. Dahili batarya özelliği sayesinde elektrik kesildiğinde bile kullanıma devam edilebilmektedir.

Kartlı pdks Bursa cihazları kart okuma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Kartlı pdks Bursa cihazlarının kayıt kapasitesi bin ile yedi bin arasında değişmektedir. Kullanıcı kapasitesi ne olursa olsun, ideal bir pdks Bursa cihazı bulabilmek mümkün olacaktır. Kartlı pdks Bursa cihazlarının pek ok modelinde aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme ihtimali bulunmaktadır. Ayrıca bu cihazları turnikeler üzerinde de kullanabilmek mümkündür.

Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma, Magic Pass parmak izi ve Strike kartlı cihazların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebepten dolayı da bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak veya daha fazla bilgi almak için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler