perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Turnike Kapı Fiyatları: Uygun ve Güvenilir Seçenekler

Turnike kapı sistemleri, kapıların giriş alanına konulan turnike sistemlerdir. Turnike kapı fiyatları, kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu turnikelerin modelleri; boy turnikesi, bel turnikesi, engelli geçiş turnikesi ve hızlı geçiş turnikesi olmak üzere dörde ayrılmaktadır. Turnike kapı fiyatları, kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişir. Bunun yanı sıra turnike üzerinde kullanılacak olan pdks cihazın modeline göre de turnike kapı fiyatları değişebilmektedir.

Turnike kapı sistemlerinde kapıların giriş kısımlarında geçiş yapabilmek için turnike üzerinde pdks (personel devam kontrol sistemi) cihazlarının kullanılması gerekmektedir. Bu cihazlar; yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Yüz tanıma cihazları, yüzün eşsiz ve benzersiz olan algoritmasını kullanarak tarama ve tanıma işlemleri yapmaktadır. Bu cihazların kayıt hafızaları her cihazda değiştiğinden dolayı kaç kişinin turnikeden geçeceğinin bir önemi kalmayacaktır. Parmak izi cihazları ise mükemmel parmak izi teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda kullanılan parmak izi de eşsiz ve benzersiz bir yapıda olmasından dolayı kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapması söz konusu olmayacaktır. Turnike kapı fiyatları bu cihazlarda farklı olmasının yanı sıra kartlı cihazlarda da farklıdır. Kartlı turnike kapı fiyatları, kullanılacak olan kartlı cihazın modeline göre farklılık göstermektedir. Kartlı cihazlara kartlar tanıtılarak geçiş yapılmaktadır. Bu kartlar proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazın kendi modeline göre değişmektedir.

Turnike kapı sistemlerinde kullanılan turnikelerin özelliklerinden bahsedelim. Bu turnikelerimiz elektrostatik boyalı ya da paslanma çelik olmak üzere iki farklı gövdeye sahiptir. Paslanmaz çelik olan turnikeleri dış ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çünkü su geçirmez ve kötü hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Elektrostatik boyalı turnikeler ise iç ortamlarda güvenle kullanılmaktadır. Turnike kapı fiyatları da kullanılacak olan gövdenin özelliğine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Turnike kapı sistemlerinde kullanılmakta olan turnikelerin pek çok modeli uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek butonlar ile kontrol edilen turnikelerde eğer turnike kolu açıksa butona basıldığında turnike kolu kapanır. Eğer turnike kolu kapalıysa da butona basıldığında turnike kolu açılacaktır. Çift buton kontrolünde ise turnike kollarını açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır.

Turnike kapı sistemlerinde kullanılacak boy turnikeler, insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikelerin kurulumları için yirmi dakika gibi çok kısa bir süre yeterlidir. Boy turnike kapı sistemleri, insan taşkınlıklarının önlenmesi istenilen alanlarda kullanılmaktadır. Boy turnikeleri, stadyum ve konser alanı gibi yerlerde kullanılabilmektedir. Engelli geçiş turnike kapı sistemleri ise engelli bireylerin geçiş yapması için kullanılacak olan turnikelerdir. Bu turnikeleri serbest geçişlerin yapılması için de kullanabilirsiniz. Turnike kapı fiyatları tüm bu model turnikelerde farklılık göstermektedir.

Hızlı geçiş turnike kapı sistemleri ise hızlı ve yoğun geçişlerin yapılması istenilen alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin farklı modelleri, farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bel turnike kapı sistemleri ise insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler, tripod turnike olarak da adlandırılmaktadır. Tripod turnike kapı fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler