perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Spor Salonu Takip Sistemi: Üyelerinizi Kolayca Yönetin!

Spor salonu takip sistemi, üye takip yazılımı, turnikeler ve pdks cihazlardan oluşan bir sistemdir. Spor salonu takip sistemi ile üyeleri takip etmek için öncelikle spor salonu girişine turnikelerin yerleştirilmesi gerekmektedir. Kullanılacak olan turnikeler, bel turnikesi ya da hızlı geçiş turnikesi olabilmektedir. Bu turnikelerden hangisini kullanacağınız tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte farklı özelliklere sahip olmaktadırlar.

Spor salonu takip sistemi bel turnikeleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikelerin elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik olan modelleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelik olan modeller, dış ortamlarda kullanım için uygundur. Elektrostatik boyalı spor salonu takip sistemi bel turnikesi ise iç ortamlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeleri uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol etmek mümkündür. Buton kontrolünde tek buton ya da çift buton olmak üzere iki farklı kontrol şekli bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bu turnikelere aynı zamanda tripod turnike de denilmektedir. Tüm personel devam kontrol sistemi cihazları ile tetiklenebilmektedir. Hızlı geçiş spor salonu takip sistemi turnikeleri de kolu olmayan turnikelerdir. Bu turnikelerde geçiş yaparken kol engeli bulunmadığı için engelli bireylerin de geçiş yapabilmeleri mümkündür. Fiyat olarak çok uygundurlar. Hızlı geçiş turnikeleri de tıpkı bel turnikeleri gibi pdks cihazlar ile tetiklenebilirler.

Spor salonu takip sisteminde kullanılacak olan üç farklı pdks cihazı bulunmaktadır. Bu cihazlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Yüz tanıma cihazları, kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritmasını kullanarak tarama ve tanıma yapmaktadır. Bu cihazlardaki kayıt kapasitesi her modelde farklılık göstermektedir. Parmak izi spor salonu takip sistemi cihazları da eşsiz ve benzersiz parmak izi teknolojisi ile okuma yaparlar. Parmak izi her insanın parmağında farklı olduğu için kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapabilmeleri mümkün değildir. Kartlı cihazlarda ise takip yapmak için her üyeye özel bir kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Kartlı spor salonu takip sistemi cihazlarının kayıt hafızaları tüm cihazlarda değişmektedir.

Spor salonu takip sistemi programından bahsedelim. Bu program, turnikeler ve pdks cihazlar ile birlikte kullanılarak üyelerin takip edilmesi sağlanmaktadır. Üyeleri takip edebilmek için öncelikle turnikelerin spor salonları girişlerine monte edilmesi gerekir. Daha sonra da tercih edilecek olan pdks cihazının montajı yapılır. Bu işlemden sonra da üye takip programı üzerinden kişilerin kayıt edilmesi gerekmektedir. Kayıt işleminden sonra spor salonuna sadece kayıtlı olan kişiler girecektir.

Spor salonu takip sistemi ile üyelerin dışında giriş ve çıkışların yapılmasını kolayca engelleyebileceksiniz. Spor salonu takip sistemi satın almak için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçmek ve daha fazla bilgi almak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler