perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

SPOR SALONU ÜYE TAKİP PROGRAMI

Spor salonu turnike sistemleri üye takip programı spor salonlarınızı kullanan üyelerin hangi saat ve günde hangi alana giriş yaptıklarını kolaylıkla öğrenebilmenizi sağlayan bir programdır. Bu program aracılığıyla kimin hangi kapıdan giriş yapacağını da belirleyebilir ve kısıtlayabilirsiniz. Spor salonu üye takibi, spor salonu sahiplerini tarafından giriş ve çıkışın kontrol etmekte zorlanılması sonucunda ortaya çıkmıştır. Basit ara yüzü sayesinde kısa bir eğitimden geçirilen herkes kolaylıkla kullanım sağlayabilir. Basit kullanımı ile üye takibi yapmanıza yardımcı olacak olan üye takip programını spor salonu turnike sistemleri ve bu turnike sistemleri üzerine konumlandırılan pdks cihazları ile birlikte kullanabilirsiniz.

Spor salonu turnike sistemleri üye takip programı, spor salonu programı olarak da bilinmektedir. Bu program, spor salonları ve Fitness merkezlerinde kullanım sağlayan üyelerin aktif olarak hangi alanları kullanacağını belirler ve bu alanlara giriş ve çıkış yapmalarını sağlar. Herhangi bir alana giriş yapma iznini de program sayesinde engelleyebilirsiniz. Spor salonu üye takip programı verileri kullanılan pdks cihazından otomatik aldığı için tüm ayrıntılar kolayca takip edilebilir. Bu bilgileri kullanarak üyelerin neyle meşgul olduğunu saptayarak bu alanlara yönlendirilmesi sağlanabilmektedir.

SPOR SALONU TURNİKE SİSTEMLERİ

Spor salonu turnike sistemleri, spor salonlarının girişine konumlandırılır. Bu turnike sistemlerin üzerine pdks cihazı montajlanarak program ile entegreli bir çalışma sağlanır. Bu alanlarda kullanılan turnike sistemleri %100 yerli sermaye üretilmiş olup tek yönlü veya çift yönlü geçişe izin verebilirler. Bu turnikelerin üzerine geçiş yön işaretleri konulabilmektedir.

Spor salonu turnike sistemleri ile birlikte yüz tanımalı, parmak izi okuyuculu ve kartlı geçiş kontrol cihazlarını uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu cihazlara üyeleri tanımlayarak, geçiş yetkisinin cihaz yardımıyla verilir. Turnikeden geçiş bu şekilde sağlanır.

SPOR SALONU TURNİKE SİSTEMLERİ FİYATI

Spor salonu turnike sistemleri, farklı tasarım ve modellere sahiptirler. Modellerdeki bu farklılık fiyat farklılığına sebep olmaktadır. Spor salonu turnike sistemleri fiyatı, bel turnikesinin modeline göre değişir. Spor salonu turnike sistemleri fiyatı hakkında detaylı bilgi için bizi 7/24 arayabilirsiniz. İrtibat Tel: 0850 811 80 00 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları