perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TEKSTİL ALARM SÖKÜCÜ

Tekstil alarm sökücü, tekstil mağazalarında kullanılan ürünlerin çıkarılması için kullanılmaktadır. Tekstil alarm sökücü ile ürünlerin üzerinde yer alan sert etiketlerin kolayca çıkarılması sağlanmaktadır. Bu işlem, kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Aksi halde ürüne büyük ölçüde zarar verilecektir. Bu zarar sebebiyle ürünlerin bir daha kullanılamayabilir olması gibi bir durum da söz konusu olmaktadır. İşte bunların önüne geçebilmek için tekstil alarm sökücünün ürün üzerindeki etiketleri çıkarırken kullanılması gerekir.

Tekstil alarm sökücü kullanılacak olan sistemlerin özelliklerinden bahsedelim. Mağaza ürün koruma sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin çalınmasının engellenmesi için kullanılmaktadır. Bu sistemlerin aktif olarak kullanılabilmesi için tekstil alarm sökücü, mağaza ürün koruma antenleri ve ürün etiketlerinin bir arada kullanılması gerekir. Öncelikle antenlerin mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Bu antenlerin montajından sonra her ürüne özel olarak bir etiket tanımlaması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin, kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik etiketler ise ürünlerin üzerine takılarak kullanılacak olan etiketlerdir. Kâğıt etiketler, etiket öldürücü ile pasif hale getirilmeden mağazalardan çıkış yapılması istenirse, anten alarm verecektir. Sert etiketlerin ise tekstil alarm sökücü ile ürünlerin üzerinden çıkartılması gerekmektedir. Eğer ürünlerin üzerinden etiketler el ile çıkarılmak istenirse, antenlere çok büyük zarar verilmesine sebebiyet verilecektir.

Tekstil alarm sökücü ile kullanılabilecek olan Sensitive mağaza ürün koruma antenlerimizin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu antenler, akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenlerden hangisinin kullanılacağı tamamen sizin kullanacak olduğunuz alana göre değişmekle birlikte bu antenlerin okuyacakları etiketler de modeline göre değişir. Örneğin rfid mağaza ürün koruma antenleri; 4x4 ürün etiketleri, round ürün etiketleri, golf ürün etiketleri, sun ürün etiketleri, 5x5 ürün etiketleri, square ürün etiketleri, mini ürün etiketleri gibi etiketleri okuyabilir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ise DR ürün etiketleri, şişe ürün etiketleri, slipper ürün etiketleri, pencil ürün etiketleri vb. gibi etiketleri okuyabilmektedir.

Tekstil alarm sökücü ile kullanılabilmekte olan antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasından geçiş yapacak olan kişilerin taşıdıkları ürünlerin etiketlerine göre de bu çiftlerin arasındaki mesafenin ayarlanması gerekmektedir. Örneğin akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte sert plastik etiketler kullanılacaksa bu antenlerin arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilir. Eğer bu antenler arasındaki mesafe 120 cm olursa da kâğıt etiketler kullanılabilmektedir.

Tekstil alarm sökücü ve mağaza ürün koruma sistemleri, günümüzde her geçen gün daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Bunun en büyük sebebi, çalınma vakalarının sürekli olarak artış göstermesidir. Bunun ortadan kalkması için siz de uygun fiyatlı Sensitive mağaza ürün koruma sistemlerini kullanabilirsiniz. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bize ulaşmak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler