perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TUR KALEMİ FİYATLARI

Bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları, firmamızda çok uygundur. Ancak bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan farklı modellerine göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Kullanılacak olan bekçi tur sistemleri kalemleri, oldukça sağlam ve suya karşı da dayanıklıdır. Bu sayede kullanımlarında herhangi bir problem yaşamazsınız. Bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan kalemlerimiz, olumsuz tüm hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilmektedir. Bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan kalemlerimiz, kalite testlerinden geçirildikten sonra kullanıma sunulmuştur. Bu testler, binlerce kez tekrarlandığı için sizin kullanımda herhangi bir sorun yaşamanız da mümkün değildir.

Bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan kalemler, bir sistem bütünü içerisinde kullanıldığında bekçileri takip edebilmek mümkündür. Bu sistemlerde bekçi tur kontrol kalemi, tur kontrol noktaları, bekçi takip yazılımı, aktarım yuvası ya da modeline göre aktarım kablosunun bir arada kullanılması gerekmektedir. Bekçiler tura çıkmadan önce, öncelikle tanıtım kartlarını okutmalıdırlar. Tanıtım kartlarını okutmaları ile birlikte kimin hangi saatte tura çıkmış olduğu da bilinebilecektir. Bekçilerin devriye gezmesi istenilen tüm alanlara da tur kontrol noktası montajı yapılması gerekmektedir. Tur kontrol noktasının monte edileceği alanların, manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlar, kontrol noktalarından alınacak olan frekansın bozulmasına sebebiyet verebilmektedir. İlk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar kalemlerin okutulması ile birlikte tur tamamlanmış olacaktır.

Bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan kalemlerin, sadece kısa bir mesafe kalacak şekilde kontrol noktalarına gösterilmesi, okuma yapmaları için yeterli olacaktır. Zaten okuma yapan kalem, titreşimli olarak uyarı vererek, okuma yaptığını belli edecektir. Bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları uygunluğuna sahip kalemlerimiz, bekçilerin 7/24 olarak takip edilmesi için harika bir seçenektir.

Bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları uygunluğu sayesinde bu sistemler günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmışlardır. Özellikle sitelerde ve iş merkezlerinde sıkça takip edilmekte olan bu sistemler sayesinde siz uyurken, bekçilerin nerede olduğunu da bilebilirsiniz. Zaten özellikle gece bekçilerinin takip edilmesi için kullanılıyorlar.

Bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan sistemlerimiz kullanılmadan önce, bekçilerin takip edilmesi çok zordu. Bunun için güvenlik kameraları kullanılsa da takip büyük bir iş yükü harcanmasına sebebiyet veriyordu. Bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları uygunluğu ile kullanılan bu sistemlerimiz sayesinde artık hangi bekçinin, hangi saatte, hangi kontrol noktasında yer aldığı bilinebilmektedir. Siz de bilgisayar bağlantılı tur kalemi fiyatları ile bekçilerinizi 7/24 takip edebilirsiniz. Satın almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve siz de güvenin tadını çıkarmaya başlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler