perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

UCUZ PARMAK İZİ MAKİNELERİ

Ucuz parmak izi makineleri, parmak izi tanıma teknoloji kullanılarak geçişlerin kontrollü ve başarılı bir biçimde yapılmasını sağlamaktadır. Ucuz parmak izi makineleri ile personel takip programı birlikte kullanılarak personel takibi, üye takip yazılımı birlikte kullanılarak üye takibi, yemekhane takip yazılımı birlikte kullanılarak yemekhane takibi, geçiş kontrol programı birlikte kullanılarak geçiş kontrol takibi, tuvalet takip programı birlikte kullanılarak tuvalet takibi ve öğrenci takip yazılımı birlikte kullanılarak öğrenci takibi yapılabilmektedir. Yani ucuz parmak izi makineleri ile geçişler her alanda kontrol altına alınabilecektir. Günümüzde ucuz parmak izi makineleri genellikle personellerin takip edilebilmesi için işletmelerde, plazalarda vb. alanlarda kullanılmaktadırlar. Onun dışında ise kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, fabrikalarda, okullarda, spor salonlarında, alışveriş merkezlerinde vb. alanlarda kullanılabilmektedirler. Her geçen gün kullanım alanı artan ucuz parmak izi makineleri gerçekten de firmamızda çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Bunun sebebi Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi okuma cihazlarının Türkiye dağıtıcılığını yapmamızdır. Bu cihazların dağıtıcısı olduğumuz için en uygun fiyatlara sadece firmamızdan satın alabilirsiniz. Tabi ki fiyatların uygunluğu demek, cihazların kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Zaten Magic Pass markası dünya üzerinde bilinmekte olan bir markadır ve oldukça kaliteli parmak izi cihazlarına sahiptir. Bu cihazların genelinde farklı özellikler yer almakta olup kayıt kapasiteleri değişiklik gösterebilmektedir.

Ucuz parmak izi makineleri kayıt kapasiteleri genellikle bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan alanlardaki kişi sayılarının hiçbir önemi yoktur. Tüm bu alanlara uygun olan farklı cihazların, farklı kayıt kapasiteleri kullanıcılara yeterli gelebilecektir. Zaten pek çok modelinde parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli geçiş olanağı da bulunmaktadır. Bu sayede normalde geçiş yapan kişilerin parmaklarında kesik, çizik veya deformasyon olması durumunda kartla ya da şifre ile de geçiş yapabilirler. Bunun yanı sıra zaten cihazların kayıt kapasitelerinin oldukça yüksek olması sayesinde bir kişinin on adet parmağının kaydını yapabilmek de mümkündür. Böylece normalde geçiş yapılan parmaklarda kesik, çizik ya da deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilmektedir.

Ucuz parmak izi makineleri Türkçe ve sesli geri bildirim özelliğine sahiptir. Kişilerin parmak izleri okutulduğunda sesli olarak teşekkür edilmektedir. Eğer okutulan parmak izleri tanımlı değil ise tekrar deneyiniz şeklinde bildirim verilmektedir. Bu sayede geçişler çok daha kolay bir hal alacaktır. Birçok modelinde zil çaldırma özelliği de bulunmaktadır. Zil çaldırma özelliği sayesinde personellerin belirlenen zaman dilimlerinde toplu olarak hareket edebilmeleri mümkündür. Ucuz parmak izi makinelerinin bunun dışındaki bir diğer özelliği de kilitlere ve turnikelere tetik verme olanağının bulunmasıdır. Kapılara tetik vermek için kilitler ile birlikte kullanılmaları gerekmektedir. Kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı bir modelinin bulunması sayesinde de her türlü kapıya tetik verilebilecektir!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler