perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ÜST ARAMA DEDEKTÖR FİYATLARI

Secuda üst arama dedektör fiyatları, çok merak edilmekte olan bir konudur. Sağlam ve kaliteli üst arama dedektörleri, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılıyor. Secuda üst arama dedektör fiyatlarının çok uygun olması ve dedektörlerin sağlayacağı güvene ihtiyaç duyulması ile birlikte kullanım alanları artış gösteren bu dedektörlerin fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan farklı modellerine göre Secuda üst arama dedektör fiyatları değişebilmektedir. Farklı modellerde tarama bölgesi sayısı gibi pek çok özellik farklılık gösterebilmektedir. Peki, Secuda üst arama dedektör fiyatları uygunluğuna sahip olan bu dedektörlerimiz nasıl kullanılıyor ve ne işe yarıyor? Üst arama dedektörleri, kişilerin üzerlerinde yer alan bıçak, tabanca, silah gibi tüm kesici ve delici aletleri tespit etmek için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Kişilerin üzerinde yer alan tüm metalleri kolayca tespit eden bu dedektörlerde önemli olan nokta, tarama bölgesi sayısıdır. Tarama bölgesi bir dedektörde ne kadar fazla ise metali tespit etme hızı da bir o kadar yüksektir. Tarama bölgesi sayesinde metalin, kişinin üzerinde hangi alanda yer aldığını bilebilmek mümkün olacaktır. Metallerin tespit edilmesi ile birlikte ışıklı ve sesli olarak uyarı verir. Işıklı uyarı ile metalin kişinin üzerinde hangi kısımda metal eşya bulunduğunu anlayabilmek mümkün olur. Üstelik bu dedektörlerin hassasiyet ayarı da yapılabilir. Böylece kemer tokalarına ya da madeni paralara alarm vermesi engellenebilmektedir.

Secuda üst arama dedektör fiyatları uygunluğuna sahip olan detektörlerimizin ekranlarından ayarlarını değiştirmek için bir şifre bulunur. Şifreyi bilmeyen hiç kimse ayarları değiştiremeyecektir. Aynı zamanda bu dedektörlerin ekranlarında alarmın kaç kez çaldığı ve kaç kez geçiş yapıldığı da görüntülenebilmektedir. Bu özelliği ile çok daha kullanışlı bir hal alan dedektörlerimizi kurmak veya kaldırmak için sadece on dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Yani kurulumları çok basittir.

Secuda üst arama dedektör fiyatları uygunluğuna sahip olan dedektörlerimiz ile birlikte el tipi dedektörler ve xray cihazları bir arada kullanıldığında, metal tespiti çok daha hızlı yapılır. Güvenlik bu üç cihazın bir arada kullanılması ile birlikte %100 olacaktır. X ray cihazları, bagajların içerisinde yer alan metalleri tespit etmek için kullanılmaktadır. X ışını teknolojisine sahip olan x ray cihazları, organik ve inorganik madde ayrımı yapması ile birlikte metallerin atom ağırlıklarına göre ekranlara renkli olarak yansıtılmasını sağlamaktadır. Kullanımı basit olan x ray cihazlarını, operatörlerin eğitimden geçirilerek kullanması gerekmektedir. Üstelik bu cihazlar ile sadece kesici ve delici aletleri değil, aynı zamanda narkotik ve patlayıcı maddeleri de tespit edebilirsiniz.

Secuda üst arama dedektör fiyatları kadar el tipi dedektörlerin fiyatları da çok uygundur. Bu dedektörler, küçük olan metalleri yakından ve büyük olan kesici ve delici metalleri ise uzaktan dahi tespit edebilirler. Yüksek seçicilik ve duyarlılığa sahip olan bu dedektörler, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılıyor. Güvenlik görevlilerin rahat bir kullanım sağlaması için deri kılıfa sahip olup ergonomik tasarımlıdır. Geniş bir tarama alanı bulunan bu dedektörler, metalleri tespit etmeleri ile birlikte titreşimli olarak uyarı verirler.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler