perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KART OKUYUCU FİYATLARI

Şifreli kart okuyucu fiyatları, kullanılacak olan kart okuyucu modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden Strike şifreli kart okuyucu fiyatları için net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak şunu bilmelisiniz ki; Strike şifreli kart okuyucu fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Şifreli kart okuyucuların firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kart okuyucu, online kart okuyucu, offline kart okuyucu ve panelli kart okuyucu. Standalone Strike şifreli kart okuyucu fiyatları, online Strike şifreli kart okuyucu fiyatları, offline Strike şifreli kart okuyucu fiyatları ve panelli Strike şifreli kart okuyucu fiyatları birbirinden farklıdır. Bu yüzden Strike şifreli kart okuyucu fiyatları teklifi alabilmek için öncelikle ihtiyaca uygun olan kart okuyucunun seçilmesi gerekmektedir.

Şifreli kart okuyucu, belirlenmiş alanlara, belirli yetkiler verilecek olan kişilerin, sadece istenilen zamanlarda giriş ve çıkış yapması için kullanılmaktadırlar. Şifreli kart okuyucu cihazlar ile kartlı ve şifreli olarak geçiş yapma seçeneği vardır. Tanımlanacak olan kartlar, cihazın modeline göre mifare ya da proximity kartları okuyabilmektedir. Kartların sadece 5 ile 10 santimetrelik mesafelerden cihaza gösterilmesi, okunması için yeterli olacaktır. Kartların unutulması gibi durumlarda da kayıtlı olan şifre yazılması ile birlikte kolayca geçiş yapılabilecektir. Üstelik Strike şifreli kart okuyucu fiyatları uygunluğu ile bu cihazlarımızın iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunur.

Online şifreli kart okuyucu, çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duymakta olan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş tanımları, geçiş adetleri ve geçiş yetkileri, program üzerinden tanımlanmaktadır. RS 232 ve RS 485 ile çalışmakta olan online şifreli kart okuyucu, konvektör aracılığı ile bilgisayarların seri portuna bağlanmaktadır. Online Strike şifreli kart okuyucu fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Offline Strike şifreli kart okuyucu fiyatları da çok uygun olup bu cihazlarımız, çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymazlar. Kendileri bir panel görevi gördükleri için çalışmaları sırasında panele de ihtiyaç duymazlar.  IP tabanlı olan offline şifreli kart okuyucular, en yakın network switch’e takılmaları ile sisteme dahil edilmektedirler.

Panelli Strike şifreli kart okuyucu fiyatları uygunluğu ile bu sistemlerde kullanılan cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgi tutamazlar. Bütün bilgiler panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele iki, dört, sekiz ya da on altı adet kart okuyucu bağlantısı yapılabilir. Şifre ya da kart ile geçiş imkânı bulunmaktadır. Standalone Strike şifreli kart okuyucu fiyatları da çok uygun olmakla birlikte, bu cihazların çalışmaları sırasında bilgisayar bağlantısına gerek yoktur. Kart tanımlamak için öncelikle master kart okutulur. Akabinde de tüm kartların tanıtılması ile geçiş yetkisi verilmektedir. Bu kart okuyucuların tetik süresi, istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Sabotaj yapılması durumlarında alarm vererek, kendini kapatma özelliğine sahiptirler. Sizde Strike şifreli kart okuyucu fiyatları hakkında çok daha fazlası ve fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları