perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ÜST ARAMA EL DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Secuda üst arama el dedektörü fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Bu yüzden el dedektörü satın almadan önce bizden fiyat teklifi almanızı öneriyoruz. Sağlam ve kaliteli Secuda üst arama el dedektörü fiyatları, her türlü bütçeye uygun olmaktadır. Peki, el tipi metal üst arama dedektörleri ne işe yarıyor? Günümüzde özellikle alışveriş merkezlerinde görevli olan güvenlik görevlilerinin sıkça kullandığı el tipi metal üst arama dedektörleri, bir metal yaklaştırıldığında küçük ise çok yakından, büyük bir metal ise uzaktan dahi tespit edilmesini sağlamaktadır. 22 khz’lik bir çalışma frekansına sahip olan el tipi metal üst arama dedektörleri, 9 voltluk bir çalışma gücüne sahiptir. Metallerin tespit edilmesi ile birlikte alarm verebilen uygun Secuda üst arama el dedektörü fiyatlarına sahip olan bu dedektörleri, metalleri tespit ettiğinde titreşimli olarak uyarı verebilir. Üstelik bu dedektörlerde hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Opsiyonel olarak da şarj edilebilen el tipi metal üst arama dedektörleri, deri kılıfa ve kolay bir kullanıma sahiptir. Sağlam ve ergonomik tasarımı ile birlikte çok şık bir görüntü sunmasının yanı sıra oldukça da kullanışlıdır. Yüksek duyarlılığa ve seçiciliğe sahip olan Secuda üst arama el dedektörü fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, çok geniş bir tarama alanına sahiptir. Gelişmiş teknoloji ile üretilmişlerdir. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama cihazları ile birlikte kullanıldıklarında, çok daha hızlı ve basit bir tarama ile metalleri tespit edebilirler.

Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, kişilerin üzerlerinde yer alan metalleri tespit edebilmek için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerde önemli olan nokta, tarama bölgesidir. Tarama bölgesi bir dedektörde ne kadar fazla ise metalin tespit edilmesi de bir o kadar basit olacaktır. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, suya karşı dayanıklılık gösterdikleri için dış ortamlarda da gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedirler. Kurmak ve kaldırmak için sadece on dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Farklı hassasiyet ayarlarına sahip olan kapı tipi dedektörlerin ekranlarında, günde kaç kez alarm verildiği ve kaç kişinin geçiş yaptığı da görüntülenebilmektedir. Secuda üst arama el dedektörü fiyatları gibi kapı tipi metal üst arama dedektörleri fiyatları da oldukça uygundur.

Secuda üst arama el dedektörü fiyatları kadar x ray bagaj arama cihazları fiyatları da uygun olup bu cihazların organik madde ayrımı yapıp yapmamasına göre fiyatları değişebilmektedir. Organik ve inorganik madde ayrımı yapabilen x ray bagaj arama ve tarama cihazları, tespit ettikleri metallerin atom numaralarına göre metalleri farklı renklerde ekranlarına yansıtmaktadırlar. Bu sayede metallerin tespit edilmesi çok daha basit bir hal alır. Günümüzde özellikle yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Secuda üst arama el dedektörü fiyatları gibi xray cihazları fiyat teklifi için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler