perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Vardiya Sistemi Programı: İşletmenizde Düzen ve Verimlilik

Vardiya sistemi programı, personel takibi yaparken kullanılan bir programdır. Vardiya sistemi programının kullanımı oldukça basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı programı hızlı bir şekilde kullanabilir. Programda kullanıcılar ve parolanın değiştirilmesi istenilen şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Vardiya sistemi programı yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcıya ve gruba yetki verilebilmesi mümkün olup ayrıca isterseniz erişimi de kısıtlayabilirsiniz. Programda otomatik olarak yedekleme özelliği de mevcuttur. Otomatik yedekleme özelliği sayesinde bir arızaya maruz kalınması durumunda oluşturulmuş olan yedeklerden geri dönüşüm sağlanarak verilerin kurtarılması sağlanabilmektedir. Üstelik bunun yanı sıra aynı zamanda otomatik olarak da veri transferi yapılabilmektedir. Yani istediğiniz zaman diliminde var olan tüm verileri otomatik olarak programa çekebilmeniz mümkündür. Perkotek yazılımcıları tarafından yazılmış olan Perkotek vardiya sistemi programı, Delphi dilinde yazılmış olup MySQL’de derlenmiştir. Yani sürekli olarak yazılımcılarımız tarafından geliştirilmektedir. Böylece hızlı erişim özelliği ve kullanım kolaylığı giderek arttırılmaktadır. Programda yer alan veri kurtarma özelliği sayesinde yanlışlıkla silinmiş olan tüm personellerin geri alınması sağlanabilmektedir. Hızlı bakış penceresinde de çoklu yahut tekli olarak personel seçimi yapılarak sürekli olarak yeniden düzenlemeler yapılabilmektedir. Perkotek vardiya sistemi programı ile birlikte kullanılan yüz tanıma sistemi, parmak izi okuyucu ve kartlı geçiş kontrol cihazına el ile müdahale yapılması gibi durumlarda bunları program üzerinden görüntüleyebilmek mümkündür.

Vardiya sistemi programı üzerinde gruplandırma özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde personellerin raporlarını bölüm veya departman olarak farklı başlıklar altında toparlayabilmek mümkündür. Firmanızda eğer birden fazla cihaz kullanıyorsanız, istediğinizde personellerin hangi cihazları kullanarak giriş yaptığını görebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra hangi cihaz ile çıkış yapıldığını da görebilmeniz mümkündür. Kişi bazındaki raporlamalarda erken çıkmalar ve geç gelmeler gibi eksik çalışma olarak adlandırılan genel toplam süreleri de görüntülenebilmektedir. Böylece personellerin bu giriş ve çıkışlarına bakılarak da maaş hesaplamaları daha doğru bir şekilde yapılabilmektedir. Maaşın yanı sıra aynı zamanda avans, izin günü, devamsızlık vb. hesaplamalar da yapılabilmektedir. Tüm bunlar, var olan personel bilgilerine bakılarak yapılmaktadır. Eğer vardiya sistemi programını internete bağlı bir bilgisayara kurarsanız, herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda 5 dakika içerisinde çağrı merkezi ekibimizden destek alabilirsiniz. Firmanızda yapacağınız maaş ödemelerine eğer elden yapıyorsanız, her kişiye ait hesap ekstresinin dökümünü alabilmeniz de mümkün olacaktır. Ödemeleri eğer banka aracılığı ile yapıyor iseniz de bankanızın istediği formattaki bilgileri bankaya ileterek çalışanlarınızın maaşlarını banka kartı aracılığı ile almasını da sağlayabilirsiniz. Dediğimiz gibi program üzerinde birden fazla kullanıcı için farklı bölüm, firma vs. açılabileceğinden basitçe var olan tüm firmalarınızı tek bir program üzerinden yönetebilirsiniz.

Vardiya sistemi programında bulunan esnek raporlamalar sayesinde programın içerisinde yer alan standart raporları da alabilirsiniz. Program üzerinden elde ettiğiniz puantaj sonuçlarını resmi bordrolama programı olan link, logo, eta vb. programlara da aktarabilirsiniz. El ile yaptığınız tüm hesaplamalar sırasında oluşabilecek olan tüm hataları ortadan kaldıran vardiya sistemi programı, mevcut personel raporu alarak servis, yemek vb. etkenleri de hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Güvenlik açısından vardiya sistemi programı ile biz yüz tanıma cihazlarını kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Bunun yanı sıra parmak izi okuyucular da güvenliği üst düzey olan cihazlardır. Programda ayrıca detaylı yuvarlama özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde 10 kuruş, 50 kuruş, 10 lira vb. yuvarlamalar yapılabilmektedir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Alanında uzman ve tecrübeli olan satış danışmanlarımız sizlere en uygun fiyat teklifini vererek personellerinizi kolay ve hızlı şekilde takip etmenizi sağlayacaklar!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler