perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

X RAY BAGAJ KONTROL CİHAZI FİYATLARI

X ray bagaj kontrol cihazı fiyatları, kullanılacak olan farklı model x ray cihazlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı da x ray bagaj kontrol cihazı fiyatları hakkında net olarak bir rakam veremeyiz. Öncelikle ihtiyaca uygun olan x ray bagaj arama ve tarama dedektörlerinin seçilmesi gerekmektedir. Daha sonra x ray bagaj kontrol cihazı fiyatları teklifi verilecektir. Ancak şunu bilmelisiniz ki; x ray bagaj kontrol cihazı fiyatları firmamızda çok uygundur. Her bütçeye ideal olarak bir cihaz bulabilirsiniz. Peki x ray bagaj kontrol cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan bu cihazlar nasıl kullanılıyor, ne işe yarıyor ve nerelerde kullanılıyor?

X ray bagaj arama ve tarama cihazları, üstelik düzey güvenliğin sağlanması istenilen alanlarda kullanılabilir olan cihazlardır. Günümüzde global ve etnik terörün artması ile birlikte de çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle hava alanları gibi yerlerde kullanılmakta olan bu cihazlar günümüzde otel ve kongre merkezlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, eğitim kurumlarında, plaza ve iş merkezlerinde de güvenle kullanılabilmektedir. Güvenliğe her geçen daha çok ihtiyaç duyulması, bu cihazların kullanım alanını da arttırmıştır. X ray cihazları sayesinde tabanca, bıçak yahut silah gibi tüm kesici ve delici aletler anında tespit edilebileceği gibi sıvı ya da katı patlayıcılar da tespit edilebilir.

X ray bagaj kontrol cihazı fiyatları uygunluğu ile bu cihazlar metal tespitini x ışını ile yaparlar. X ışını sabit olan bir kaynaktan karşısında yer alan foto diyotlara fırlatılır. Foto diyot ile x ışını arasında eğer herhangi bir nesne varsa, bu nesne delinir ve x ışını karşıya ulaşır. X ışınlarının delip geçmiş oldukları bu nesnelerin cinsleri, atom ağırlıkları ve şekilleri foto diyotlarca emilerek, x ray valiz arama ve tarama cihazları ekranlarına yansıtılmaktadır. Cihazların kalitesine göre ekrana yansıtılan bu görüntüler renkli yahut siyah – beyaz olabilmektedir. Renkli olarak nesnelerin yansıtılması, nesnelerin renk tonlarına göre hangi atomları bulundurduğunu görebilmenizi sağlar.

X ray bagaj kontrol cihazı fiyatları ile kullanılacak olan x ray cihazları, eğer organik ve inorganik madde ayrımı yapıyorsa, ekrana yansıtılan nesneler, renkli olarak görüntülenmektedir. X ray bagaj arama dedektörleri ekranlarına yansıtılan x ray cihazları ekranlarında eğer nesneler mavi renkli olarak görünüyorsa, bu nesneler inorganik maddelerdir. İnorganik maddelerin atom ağırlıkları 10 ile 18 arasındadır. Eğer xray cihazları ekranlarına yansıtılan nesneler yeşil renkli ise bu nesneler karışık grup elementleridir. Karışık grup elementlerinin atom ağırlıkları ile 10 ile 18 arasındadır. Cihazların ekranlarına turuncu renkli olarak yansıtılan nesneler ise organik maddelerdir. Organik maddelerin atom ağırlıkları, 10’dan küçüktür. Helyum, oksijen, lityum, berilyum, karbon vb. Elementler bu maddelere örnek olarak verilmektedir.

X ray bagaj kontrol cihazı fiyatları uygunluğu ile siz de xray cihazı satın almak isterseniz hemen şimdi alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımıza 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler