perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ

Turnike geçiş sistemi, günümüzde geçişlerin kısıtlanması ve güvenliğin sağlanması açısından çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebepten ötürü de hemen hemen her alanda tercih edilirler. Fabrikalar, statlar, stadyumlar, belediyeler, okullar, spor merkezleri, işletmeler, hava alanları, metro ve metrobüs istasyonları gibi çok geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Üstelik turnike geçiş sistemi, pdks (personel devam kontrol sistemi) cihazları ile tetiklenebilen modellere sahiptir. Tetiğin ayrı bir cihazdan sağlanması ve beraberinde de ihtiyaca uygun takip programının kullanılması ile birlikte çok daha yaygınlaşmıştır. Perkotek A.Ş. olarak turnike geçiş sistemi Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için Avax marka turnike geçiş sistemimiz, iki sene boyunca garantilidir.

Turnike geçiş sistemi, dört farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlar; tripod turnike, hızlı geçiş turnikesi, engelli geçiş turnikesi ve boy turnikesi olarak ayrılmaktadır. Tripod turnike geçiş sistemi, bel turnike geçiş sistemi olarak da bilinmektedir. Bu turnikeler, insan beli boyunda olduklarından ötürü bu ismi almışlardır. Bel turnike geçiş sistemi, paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Yani her alan için farklı bir seçenek bulunabilmektedir. Bel turnike geçiş sisteminde geçişler çift taraflı olarak yapılabilmektedir. Tabi ki bu tamamen isteğe bağlıdır. Ancak geçiş yapıldığı sırada karşı yönden geçiş yapılması mümkün değildir.

Boy turnike geçiş sistemi, insan boyunu aştıklarından ötürü bu ismi almışlardır. Boy turnike geçiş sistemi genellikle stadyum, konser alanları, tutuk evleri gibi yerlerde, insan taşkınlıklarını engelleyebilmek amacıyla tercih edilirler. Tüm pdks cihazlar ile boy turnike geçiş sistemine tetik verebilmek mümkün olmakla birlikte iç ve dış tüm ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Boy turnike geçiş sistemi, yüksek kalite belgelerine sahiptir. Güvenlik sistemine bağlanılarak acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Tüm ihtiyaçları karşılayabilen boy turnike geçiş sistemi, yumuşak ve sessiz geçiş imkânı sunmaktadır.

Hızlı turnike geçiş sistemi, giriş ve çıkışların hızlı olarak yapılması istenen alanlarda kullanılan turnikelerdir. Bu turnikeler her geçen gün çok daha sık tercih edilmelerinin yanı sıra şıklığı ile de dillerden düşmez. Hızlı turnike geçiş sistemi gövdeleri paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı olabilmektedir. Hidden gate turnike olarak da bilinen bu turnikeler de pdks cihazlar ile tetiklenebilirler. Özellikle şıklıkları sayesinde işletmelerde tercih edilmektedirler. Çift taraflı olarak geçişe imkân tanıyan modelleri de bulunmaktadır. Hızlı turnike geçiş sistemi, çift buton ya da tek buton kontrollü olabilmektedir. Elektrik kesilmesi gibi durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmesi sağlanır.

Vip turnike geçiş sistemi, serbest geçişlerin yapılması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Vip turnike geçiş sistemi, paslanmaz çelik ve elektrostatik boya gövdeli modellere sahip oluşu sayesinde sadece iç değil, aynı zamanda dış ortamlarda da su geçirmeden güvenle kullanılabilmektedir. İki yönlü olarak geçiş yapmanıza izin verir. Engelli turnike geçiş sistemi olarak da bilinen bu turnikelerin üzerine engelli bireyler için kullanıldığına dair ya da geçiş yönü işareti konulabilir. Vip turnike geçiş sistemi, aslında turnike kullanılan tüm alanlarda kullanılması gereken bir turnikedir. Çünkü engelli bireylerin normal bir turnikeden geçiş yapabilmesi mümkün değildir.

Turnike geçiş sistemi hakkında eğer çok daha detaylı bilgi almak ya da turnike geçiş sisteminden bir turnike satın almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile kaliteli turnike geçiş sistemini bir arada bulabileceksiniz!  

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları