perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL KAPI DEDEKTÖRLERİ

Metal kapı dedektörleri, kapıların giriş noktalarındaki güvenliği sağlamak için kullanılır. Üst düzey güvenliğe ihtiyaç duyulan pek çok farklı alanda ihtiyaçlara cevap olmayı başaran metal kapı dedektörleri, günümüzde özellikle alışveriş merkezlerinde kullanılıyor. Bunun dışında hava alanlarında, fabrikalarda, işletmelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, özel alanlarda, plazalarda, holdinglerde, otellerde vb. farklı pek çok alanda kullanılabilir. Silah, tabanca ve bıçak gibi tüm delici ve kesici aletleri anında tespit etmenizi sağlarken, güvenliğinizi %100’e çıkaracaktır. Çalışma mantığı oldukça basit olan kapı tipi metal üst arama dedektörlerinde önemli olan nokta, tarama bölgeleridir. Bir dedektörde tarama bölgesi ne kadar fazla ise metalin tespit edilmesi de bir o kadar hızlı ve basit olur. Tarama bölgesi yani zone bölgesi sayesinde metalin, dedektörden geçiş yapan kişilerin üzerinde hangi noktada olduğu kolayca tespit edilebilmektedir. Metallerin tespit edilmesi ile birlikte dedektörler, sesli ve ışıklı olarak uyarı verir. Bu sayede metalin tespit edildiği anlaşılır ve olaya güvenlik görevlilerince anında müdahale edilebilir.

Metal kapı dedektörleri, kurulum aşamasında asla zorluk çıkarmaz. Kurmak için sadece on dakika gibi kısa bir süre yeterlidir. Keza kaldırmak için de sadece bu kadar kısa bir süre yeterli olacaktır. Hassasiyet ayarı yapılabilen bu dedektörler, kemer tokası ya da madeni para gibi eşyalara gereksiz yere alarm vermesi diye hassasiyeti düşürülebilir. Yani maddelere göre hassasiyet ayarı yapılabilmektedir. Üstelik metal kapı dedektörlerinin ekranlarında kaç kez geçiş yapıldığı ya da alarmın kaç kez çaldığı gibi bilgiler görüntülenebilir. Bu sayede aktif olarak o gün içerisinde dedektörün ne kadar kullanıldığı da az çok bilinebilmektedir. Kurulumu çok kolay bu dedektörler, 220 voltluk enerji ile çalışabilirler. Enerji soketlerinin 220 volt olduğu bir prize bağlanması ile menü üzerinde hassasiyet ayarları kolayca belirlenebilir. İnsan sağlığına zarar vermeyen metal kapı dedektörleri, el tipi üst arama dedektörleri ve xray cihazları ile birlikte kullanılmaları sayesinde çok daha güvenilir alanlar elde etmenizi sağlamaktadır.

metal kapı dedektörleri, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Ayarlamalarını, uzaktan kumanda ile de yapabilirsiniz. Bu dedektörleri isterseniz dış ortamlarda, isterseniz iç ortamlarda kullanabilirsiniz. Suya karşı dayanıklılık gösterdiği için dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca olmayacaktır. Metaller tespit edildiğinde de metallere verdiği alarm ses seviyesi, istediğiniz gibi ayarlanabilir. Bu ses seviyesini düşürmek ya da arttırmak, tamamen sizin elinizdedir.

Metal kapı dedektörleri, güvenliğe duyulan ihtiyacın artması ile birlikte çok daha geniş alanlarda kendine yer bulmaya başladı. Bu dedektörlerin kullanılmaya başlandığı her alanda da yaşanan vaka sayılarında ciddi azalmalar gözlemlenmiştir. Dedektörlerin sadece varlığı bile yaşanacak olayların engellenmesini sağlamaktadır. Hassas bir metal algılama teknolojisine sahip olan Metal kapı dedektörleri, ayarlarının yapılabilmesi için ana ekranında bir güvenlik şifresi bulundurur. Bu şifreyi bilmeyen hiç kimse ayarlamalarında değişiklik yapamayacaktır. Uluslararası genel teknik şartları sağlamasının yanı sıra temel güvenlik ve kişisel güvenlik standartlarına uygun olan metal kapı dedektörleri, genel olarak -20 derece ile +70 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda kullanılabilir. Metallerin sağda mı yoksa solda mı olduğunu belirleyerek, tam olarak yerini tespit etmesi de sizin oldukça işinizi kolaylaştıracaktır. Hamile kadınlara, kalp atışlarına, video bantlara, bantlara ya da manyetik yazılımlara da zarar vermezler. Parazit dengeleyicisi de bulunan metal kapı dedektörleri, ilk açıldıklarında metal yoğunluklarını setlemektedir ve bir daha da o metallere alarm vermeyecektir. metal kapı dedektörleri, tüm ezberleri bozuyor ve daimi güvenlik sağlıyor!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler