perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KELEBEK TURNİKE FİYATI

Kelebek turnike, engelli geçiş turnikeleri sınıfına girmekte olan turnikelerdir. Kelebek turnike fiyatı, Perkotek Teknoloji olarak Avax turnike sistemleri Türkiye distribütörü konumunda olmamızdan ötürü çok uygundur. Kelebek turnike fiyatı hakkında bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Peki kelebek turnikeler nerelerde kullanılabilir? Kelebek turnikeler, market girişlerinden sıkça aşina olduğumuz turnikelerdir. Bu turnikeler, tek yönlü olarak geçiş yapılmasını sağladıkları için marketlerde tercih edilmektedir. Bu sayede giriş alanından hiçbir müşterinin çıkış yapması mümkün olmayacaktır. Yumuşak ve sessiz geçişler için harika bir seçenek olan kelebek turnike fiyatı, turnikenin gövde özelliğine göre değişebilmektedir. Kelebek turnike gövdesi elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Elektrostatik boyalı kelebek turnike iç ortamlarda, paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda kullanım için uygundur.

Kelebek turnike sistemleri firmamız tarafından iki sene boyunca garantili olmaktadır. ISO 2000, TSEK ve ISO 9001 kalite belgelerine sahiptir. Kelebek turnike sistemleri, herhangi bir enerji kaynağına gerek duymadan çalışmaktadırlar. Geçiş yapacak olan kişilerin itme kuvveti ile çalışmasına devam etmektedir. Kelebek turnike boyutu 93 santimetre x 145 santimetre x 111 santimetredir. Ne çok geniş ne de çok dar alanlarda kullanılır. Kelebek turnike fiyatı bilgi isterseniz firmamızın alanında uzman ve profesyonel satış danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Kelebek turnike sistemleri, vip turnike sistemleri sınıfına girmektedir. Bu turnikeler serbest geçiş yapmak için kullanılmaktadır. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan kelebek turnike fiyatı teklifi almak için info@perkotek.com adresi üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları