perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YAKA KARTI BASKI MAKİNASI FİYATLARI

Yaka kartı baskı makinası fiyatları, baskı yapılacak olan makinanın fiyatına göre değişiklik göstermektedir. Yaka kartı baskı makinasının kartların tek yüzüne baskı yapabilen ve çift yüzüne baskı yapabilen iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası fiyatları ile çift yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası fiyatları farklıdır.

Tek yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası ile kartınıza personellerin isimleri, soy isimleri, firma adı, firma adı ya da çalışanların çalıştıkları departmanların bilgilerinin baskısı yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskıları isterseniz kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Eğer kendiniz tasarlamak istemezseniz, hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası, tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan bu kart yazıcıların normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Üstelik renkli ya da siyah – beyaz baskılar da yapılabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası ile saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı ve saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılar, 300 dpi’lik bir çözünürlükte baskılar oldukları için oldukça kaliteli baskılar olacaktır. Tek yüze yaka kartı baskı makinası fiyatları uygunluğu ile bu kart yazıcıları temin ettiğinizde yaptığınız baskıları oldukça uygun fiyatlara mal edebileceksiniz.

Çift yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası ile de kartların her iki tarafına da baskılar yapılabilir. Örneğin; kartın ön yüzüne personellerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi baskılar yaparken arka yüzüne firma adı ve firma logosu gibi baskılar yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskılar 300 dpi çözünürlükte yapıldığı için oldukça kaliteli olacaktır. Çift yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinasının kullanımı da çok basittir. Normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabildikleri için her türlü bilgisayarda sorunsuzca çalışabilir. Çift yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası ile saatte 180 adet renkli baskı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası fiyatları uygunluğu ile bu kartları oldukça uygun fiyatlara mal ederek siz de dışarıda yaptıracağınız baskıları oldukça uyguna getirebilirsiniz.

Yaka kartı baskı makinası fiyatları, kaybolan kartları, kırılan kartlar, yeni basılacak olan kartlar düşünüldüğünde oldukça uygundur. Bir sene gibi çok kısa bir sürede kendisini amorti ettirebilen yaka kartı baskı makinası, günümüzde de her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. Kartlı cihazların kullanıldığı her alanda olmazda olmaz haline gelen yaka kartı baskı makinası fiyatları teklifi almak isterseniz info@perkotek.com adresi üzerinden bize yazabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler