perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YALE MANYETİK KİLİT

Yale manyetik kilit, cam kapılara tetik verebilmek için kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitlerin kullanım alanları çok geniştir. Cam kapı bulunan bütün alanlarda güvenle kullanılabilir. Yale manyetik kilit, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Cam kapıların hareketli olan kısımlarına ise Yale manyetik kilit aparatlarının takılması gerekmektedir. Bu aparatların kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar; LZ Yale manyetik kilit aparatı, L Yale manyetik kilit aparatı, U Yale manyetik kilit aparatı ve Z Yale manyetik kilit aparatıdır. Hangisinin kullanılacak olduğu, tamamen kullanılan modeline göre değişmektedir. Yale manyetik kilit modellerimizin çalışabilmesi için bu kilitlerin öncelikle kapıların sabit olan kısımlarına takılması gerekmektedir. Daha sonra kapıların hareketli olan kısımlarında ise aparatların kullanılması gerekmektedir. Cam kapılara takılan kilitler, aparatlarına mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Kilitlerin aparatlara yapışması ile birlikte, siz kapıyı kırsanız bile Yale manyetik kilit kapıyı asla bırakmaz. Çünkü çok büyük bir tutuş gücüne sahiptir. Yale manyetik kilit modellerimizde kullanılabilir olan kilitlerin, farklı kapı yapılarında kullanılabilir olan modelleri bulunmaktadır. Bu farklı modeller, farklı tutuş gücüne sahiptirler. Yale manyetik kilit modellerimizde tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani her türlü kapı yapısında güvenle kullanılabilir.

Yale manyetik kilit modelleri dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları, tüm geçiş kontrol cihazları ile de tetiklenebilirler. Yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, kartlı geçiş kontrol cihazları ve parmak izli geçiş kontrol cihazları ile bu kilitleri kullanabilmek mümkündür. Zaten tüm geçiş kontrol cihazları ile uyumlu olarak kullanılabilir olmaları sayesinde bu kilitlerin kullanım alanları da artış göstermektedir. Elektronik kilitlerde, enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Bu kilitlerimizde tutuş gücü ise beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları ile tahta kapılara, ahşap kapılara, Amerikan kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara ve pvc kapılara tetik verilebilmektedir. Yani farklı tüm kapı yapılarında güvenle kullanılabilirler. Bu kilitlerimizde dil mekanizmaları paslanmaz çelikten olduğu için uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılabilecektir.

Yale manyetik kilit modelleri dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısmına saplanmaları ile çalışmaktadırlar. Sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında bir tutuş gücüne sahiptirler. Yale manyetik kilit ve diğer tüm kilitler hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler