perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YAPRAK TURNİKE FİYATLARI

Yaprak turnike fiyatları, Perkotek Teknoloji A.Ş olarak Avax yaprak turnike sistemleri Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz oldukça uygundur. Yaprak turnikeler, vip turnike sınıfına girmektedir. Yaprak turnikeler, serbest geçişlerin yapılması istenen tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, metro ve metrobüs istasyonları, belediyeler, plazalar, işletmeler, holdingler gibi alanlarda kullanılabilmektedir. Yaprak turnike fiyatları, kullanılacak olan alanlara göre değişmez.

Yaprak turnike, bel turnikeleri ve boy turnikeleri kullanılmakta olan tüm alanlarda kullanılması gerekli olan turnikelerdendir. Çünkü bel turnikelerinden ve boy turnikelerinden engelli bireylerin geçiş yapmaları mümkün değildir. Uygun yaprak turnike fiyatlarına sahip bu turnikeler sayesinde bu turnikelerden kolayca geçiş yapabilirler. Yaprak turnikeler sadece serbest geçişler için değil, aynı zamanda geçiş yönlerini belirlemek için de kullanılmaktadır. Bu sebeple de yaprak turnike üzerine sadece engelli birey işareti değil, geçiş yönünü belirten işaretler de konulabilmektedir.

Yaprak turnikeden geçiş yapabilmek için sadece kolunun itilmesi yeterlidir. Kol çift taraflı olduğu için iki yönlü olarak da geçişe imkân tanınır. Ancak tek taraflı geçişin iptal edilmesi mümkün olmaktadır. Mekanik bağımsız yaprak turnike, engelli geçiş turnikeleri sınıfında oldukları için engelli geçiş turnikelerinin tüm özelliklerini barındırmaktadır. Yaprak turnikeler, -20 derece ve +60 derece arası tüm sıcaklıklar arasında sorunsuzca kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik gövdeli olan modelleri yer almaktadır. Paslanmaz çelik olan yaprak turnikeler dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan yaprak turnikeler ise iç ortamlarda tercih edilmektedir. Farklı gövdelere sahip olan yaprak turnike fiyatları her modelde değişiklik göstermektedir.

Yaprak turnikeler, günümüzde her geçen gün daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bunun sebebi geçişlerin kontrol altına alınması istenilen alanlarda turnikelerin sıkça tercih edilebilir olmasıdır. Yaprak turnike fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebileceğiniz gibi isterseniz info@perkotek.com adresi üzerinden de bize yazabilirsiniz. Uygun yaprak turnike fiyatlarını öğrenmek için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler