perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ZKX6550-D Xray Çanta ve Bagaj Arama Cihazı

ZKX6550-D Xray Çanta ve Bagaj Arama Cihazı, iki bağımsız jeneratör tarafından dikey ve yatay görüntüler görüntüleyebilir. Üstelik organik ve inorganik madde ayrımı yaparak, nesneleri hızlı bir şekilde tespit edebilir ve atom numarasına göre algılayabilmektedir. En önemli olan özelliklerinden biri de kaçakçılık maddelerini ve üst üste gelen öğeleri tam ve kolay bir şekilde tespit edebilmeyi sağlar.

Çalışanların potansiyel tehditlerini belirleme yeteneğini arttıran bu cihaz, çanta gibi taşıma bagajlarını tarayabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli ve çift enerjili xray jeneratörleri, mükemmel bir görüntü algoritması kullanmaktadır.

Yenilikçi biyometrik tanımlama fonksiyonuna sahip olan ve çalışanlar için yenilikçi olan, sistem güvenliğini arttırmaktadır. Çalışanların şifre unutma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Modern ve ergonomik tasarımı ile çalışanların şüpheli olan öğeleri doğru ve hızlı şekilde algılamasını sağlamaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler