perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEKHANE KONTROL SİSTEMİ

Yemekhane kontrol sistemi, işletmenizde yer alan yemekhanelerin geçiş noktalarına kuracağınız turnike üzerine kartlı, parmak izli veya yüz tanımalı cihazlar konularak takip sağlamaktadır. Bu sistemlerin kullanım amaçlarından en önemlisi şüphesiz ki; personellerin öğün hak edişlerini düzenlemektir. Günlük yemek yeme ihtiyacının bile bazı işletmelerde içinden çıkılamaz bir hal alması bu sistemlere olan ilgiyi arttırmakta ve kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.

Yemekhanelerin girişlerine konumlandıracağınız yemekhane kontrol sistemi turnikeleri üzerine parmak izi okuyucu cihazları da konumlandırabilirsiniz. Öncelikle yemekhaneden yemek yiyecek kişinin parmak izi cihaza tanımlanır. Kişi parmağını cihaza okuttuğunda bilgi öncelikle yemekhane yazılımına gönderilir. Yazılım parmak izi tanımlı ise yeni bilgiyi tekrar cihaza yollar. Cihaz turnikeye kuru kontak vererek açılmasını sağlar. Yemekhanelerin girişlerine konumlandıracağınız yemekhane turnike sistemlerinin üzerine yüz tanımalı cihazları da konumlandırabilirsiniz. Öncelikle yemekhaneden yemek yiyecek kişinin yüzü cihaza tanımlanır. Kişi yüzünü cihaza okuttuğunda bilgi öncelikle yemekhane yazılımına gönderilir. Yazılım kişinin yüzü tanımlı ise yeni bilgiyi tekrar cihaza yollar. Cihaz turnikeye kuru kontak vererek açılmasını sağlar. Yemekhanelerin girişlerine konumlandıracağınız yemekhane turnike sistemlerinin üzerine kartlı geçiş kontrol cihazlarını da konumlandırabilirsiniz. Öncelikle yemekhaneden yemek yiyecek kişinin kullanacağı kart cihaza tanımlanır. Kişi kartını cihaza okuttuğunda kart bilgisi öncelikle yemekhane yazılımına gönderilir. Yazılım kişinin kartı tanımlı ise yeni bilgiyi tekrar cihaza yollar. Cihaz turnikeye kuru kontak vererek açılmasını sağlar.

Yemekhane kontrol sistemi takip programını bilgisayar ya da bilgisayarlarınıza kurabilirsiniz. Program ile işletmenizdeki bölümlere öğün hak edişleri veya öğün fiyatlandırmaları belirleyebilirsiniz. Ayrıca yemekhane takip programı ile kişilerin yemek yeme aralıklarını da belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz zaman aralıkları dışında kişi yemekhaneye giriş yapamaz. Ayrıca bu program ile her öğün için farklı ücretlendirme de tanımlayabilirsiniz. Program sayesinde personellerinizin bölüm bazlı raporlamalarını da alabilirsiniz. Kısa bir eğitimden sonra herkesin kolaylıkla kullanabileceği yemekhane takip programımız yukarıda listelenmiştir.

Yemekhane kontrol sisteminde genellikle bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri kullanılmaktadır. Bu turnikeler yemekhanelerin girişlerine konulur. Kullanıldıkları pdks cihazlar ile yemekhanelerde geçiş kontrolü sağlarlar. Yemekhane turnike sistemleri fiyatları turnikenin modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat bilgisi için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları