perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK KAPI KUMANDASI

Otomatik kapı kumandası, bariyerlerin tetiklenebilmesi için kullanılmaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan tüm bariyerleri otomatik kapı kumandası ile tetikleyebilmek mümkündür. Perkotek olarak satışa sunmuş olduğumuz, otomatik kapı kumandası ile kontrol edilebilen Avax otopark bariyer sistemlerinin Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu bariyerlerin satışını yaptığımız üç farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; MX bariyerler, MN bariyerler ve DZ bariyerlerdir. Hangi bariyerin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize göre değişir. Ancak genelde zaten aynı amaç doğrultusunda kullanılmaktadırlar. Kullanımları çok basit olan bu bariyerlerin modeline göre kol uzunlukları da değişmektedir. Genel olarak kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otoparkınızın giriş alanına uygun olan farklı bir kol uzunluğu bulabilmeniz daima mümkündür.

Otomatik kapı kumandası ile kontrol edilen bariyerlerin pek çok işe yarar özelliği bulunmaktadır. Bunlardan biri acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebiliyor olmasıdır. Otomatik olarak serbest geçiş moduna geçtiği için bu gibi durumlarda sizin can güvenliğinizi sağlayacak niteliktedir. Üstelik bu bariyerlerin kolları belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde açılması ya da kapanması sağlanabilmektedir. Ayrıca bu bariyerler sadece otomatik kapı kumandası ile değil, aynı zamanda butonlar ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrollerinde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir butona basılır. Kol açık ise buton basışta kapanır, bir sonraki basışta açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak için farklı, kapamak için farklı bir buton bulunmaktadır. Elektronik devresi mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmış olan bariyerler, çevre bağlantılarına takılarak her zaman için masrafsızca geliştirilebilmektedir. Bu bariyerlerin opsiyonel olarak akü ile de kullanılması mümkündür. Akü sayesinde elektrik kesilse bile kullanıma devam ederek bariyerin 250 defaya kadar açtırılmasını sağlayabilirsiniz. Üzerlerinde bulunan ikaz lambası sayesinde de geceleri görüş açısı genişletilir. Bariyerin kollarının hareketleri sırasında bu flaşör lamba sürekli olarak yanıp sönmektedir.

Otomatik kapı kumandası kullanılan bariyerlerimiz, iki farklı gövde özelliğine sahiptir. Bunlar; elektrostatik boyalı gövde ve paslanmaz çelik gövdedir. Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan bariyerleri iç ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan modelleri ise dış ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik olan modelleri suya karşı dayanıklı olduğu için asla sorun yaşamazsınız.

Otomatik kapı kumandası kullanılan bariyerlerimiz, Avax otopark bariyer sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Bunun yanı sıra bu sistemleri otomatik geçiş sistemi (ogs) ve hızlı geçiş sistemi (hgs) olarak da kullanabilmek mümkündür. Bu şekilde kullanılmalarının da fiyatlarda oldukça büyük indirimler yapılmasına katkısı vardır. Çünkü beraberinde kullanılacak olan tüm ürünler de çok uygun fiyatlıdır. Satın almak için tek yapmanız gereken hemen bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler