perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ OKUMALI PERSONEL TAKİP

Yüz okumalı personel takip sistemleri, günümüzde geçişleri kontrol altına almak için oldukça sık olarak kullanılmakta bir sistemdir. Geçişleri kontrol altına almanın yanı sıra yüz okuma cihazları; personel takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi ve minibüs takibi için de oldukça sık tercih edilmektedir. Kullanımı yüz okuma cihazlarının çok basittir. Yüz okumalı personel takip edebilmek için öncelikle personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan personellerin yüzlerinin tanımlanması gerekmektedir. Bu cihazlara tanımlanacak olan yüz algoritmaları, yüzün üç farklı bölgesinden elde edilmektedir. Alın, burun ve çene… Bu kısımlar hiçbir insanda aynı değildir. Bunu çoğu insan bilmemekle birlikte çok muhteşem bir özelliktir. Çünkü geçiş yapacak olan personellerin birbirleri yerine yüz okutması yapması mümkün değildir. Bu da geçişlerde büyük bir güven sağlayarak özellikle işletme sahiplerine büyük kolaylık sunmaktadır.

Yüz okumalı personel takip sistemlerinin kullanım alanları her geçen gün artmakla birlikte günümüzde de oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, işletmeler, plazalar, okullar, dershaneler, hava alanları, belediyeler, fabrikalar gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Yüz okumalı personel takip cihazları ile personel takibi yapmak için personel takip programının da cihazlar ile birlikte uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Yüz okumalı personel takip cihazları, kişilerin yüzlerini üç boyutlu olarak tarayarak tanıma yaparlar. Her cihazın yüz okuma hızı da farklıdır. Üstelik pek çok yüz tanıma cihazında aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde de cihazların kullanıcı kayıt kapasiteleri artış göstermektedir. Yüz okumalı personel takip cihazları ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Turnikelere tetik vermek için turnike üzerine monte edilmesi gerekir. Zaten pek çok işletmede yüz tanıma cihazları turnikeler ile birlikte kullanılmaktadır. Üstelik yüz okumalı personel takip cihazları, yüzünüzde sakal, bıyık, makyaj vb. olması durumunda dahi tanıma yapabilir. Cihazlara da temas olmadığından dolayı uzun yıllar oyunca sorunsuz olarak kullanabilmek mümkündür.

Yüz okumalı personel takip programı da bu cihazlar ile birlikte kullanılmalıdır. Bir diğer adıyla personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın en büyük özelliklerinden bir tanesi otomatik olarak veri yedeklemesidir. Bu sayede cihazda herhangi bir sorun olsa bile kullanıma devam edilebilmektedir. Ayrıca programda bulunan tüm veriler otomatik olarak da transfer edilebilmektedir. İstenilen mail adresine gönderilebilen raporlar ile personeller çok kolay bir şekilde takip edilebilecektir. Personel takip programı ile ay sonları da otomatik olarak maaş hesaplaması yapılabilmektedir. Bunu personellerin giriş ve çıkış bilgilerine bakarak yapmaktadır.

Perkotek Teknoloji Aş olarak Magic Face yüz okumalı personel takip cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu cihazların fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Kaliteli, sağlam, hızlı ve güvenilir personel takibi yapmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz! Hemen şimdi bize 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları