perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ

Metal dedektörler, bireylerin üzerlerinde yer alan metallerin tespitini yapmak için kullanılmaktadır. Bu sayede güvenlik ve geçiş kontrol sağlanmış olacaktır. Kapı tipi metal üst arama dedektörü, kamu kurum ve kuruluşlarında, hava alanlarında, askeriyelerde, belediyelerde, plazalarda, holdinglerde, alışveriş merkezlerinde ve buna benzer birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Peki, kapı tipi metal üst arama dedektörü, metal tespitini nasıl yapar? Şöyle ki; bu dedektörlerin ZONE bölgeleri vardır. Bu bölgeler kişi kapı dedektöründen geçiş yaparken metal eşya neredeyse o alanda yoğunlaşarak sesli ve ışıklı olarak alarm verir. ZONE bölgesi arttıkça kapı dedektörlerinin de metal tespit etme seviyesi artmakta ve bu bağlı olarak güvenlikte artış göstermektedir.

Kapı tipi metal üst arama dedektörü, suya dayanıklı olarak üretilmiştir. İster iç ister dış tüm ortamlarda bu dedektörleri güvenliğiniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Üstelik hassasiyet ayarı sayesinde kemer, madeni para ve toka gibi metal eşyaları da görmezden gelebilirsiniz. Hassasiyet düzeyini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kullanımının basit oluşunun yanı sıra kurulumu da bir o kadar basit olan SECUDA kapı tipi metal dedektörlerin montajı on dakika gibi kısa bir sürede yapılabilmektedir. İsterseniz metal tespiti sırasında verilen alarmın ses seviyesini de değiştirebilirsiniz.

Son teknoloji ile üretilen kapı tipi metal üst arama dedektörü, yanlarında bulunan metal eşya sehpasına kişinin telefon gibi metal eşyalarını bırakarak geçmesine olanak sağlar. Üstelik güvenliği ve radyasyon yayarak zarar vermediği de ispatlanmıştır. Özellikle hamile bayanların kapı tipi detektörlerden geçişlerinde kesinlikle radyasyona maruz kalmayacaklardır. Metal yoğunluğunu ve metal boyutlarının ayarlanabilir olması ile de kullanımı sadeleştiren bu dedektörler, parazit denetleyicisi ile sol ve sağ ayaklarındaki parazitleri eşitlemenizi sağlar. 255 farklı hassasiyet seviyesi sayesinde en uygun geçiş alarmını kolayca ayarlayabilirsiniz. Hızlı ve yoğun geçişlerde dahi %100 performans ile çalışan bu dedektörler, kaç geçiş sağlandığını ve alarmın kaç kez çaldığını ekranlarında göstererek kullanıcılarına günlük bilgiler verir. Uzaktan kumanda kullanılarak da tüm ayarlar değiştirilebilmektedir. Ayrıca bu dedektörlerin geçiş boyutu farklı modellere göre değişir ve istediğiniz geçiş boyutuna sahip olabilirsiniz.

Vakit kaybetmeyin! Kapı tipi metal üst arama dedektörü ile bulunduğunuz ortamların güvenliğini sağlayın. Hassas ayarları ile bıçak, silah, tabanca gibi tüm kesici aletleri tespit ederek oluşabilecek tüm tehlikeli durumları engelleyin! Üstelik Perkotek SECUDA kapı tipi metal üst arama dedektörü Türkiye dağıtıcısıdır ve uygun fiyat garantilidir. Kapı tipi metal üst arama dedektörü fiyatları için en cazip tekliflerle karşınıza çıkıyor ve yüksek kalite belgelerine sahip kapı tipi metal üst arama dedektörü ile size güvenlik sözü veriyoruz. Detaylı bilgi için bizimle web sitemizden üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 811 80 00 numarasını arayarak tecrübeli, uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler