perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL ODASI KARTLI SİSTEM FİYAT

Otel odası kartlı sistem fiyat, kullanılacak olan kilitlerin fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden otel odası kartlı sistem fiyat hakkında bizim net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Kullanılacak olan kilit modeline, kart sayısında, kartların baskısına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden Gustavo otel odası kartlı sistem fiyat teklifi almadan önce ilk olarak öncelikle sizin ihtiyacınızın belirlenmesi gerekmektedir. Genel olarak satışını yapmakta olduğumuz Gustavo otel odası kartlı sistem fiyat oldukça uygundur. Hem kaliteli hem de sağlam otel kilit sistemlerine sahip olmak için tek yapmanız gereken sadece bize ulaşmak!

Gustavo otel odası kartlı sistem fiyat uygunluğu ile kullanılmakta olan bu sistemlerimiz, pil ile çalışır. Orijinal pilleri ile 25.000 defaya kadar geçiş yapılabilmektedir. Pillerin bitmesine yakın olarak da son 100 geçişte de alarm verdiği için piller bitmeden kolayca değiştirilebilmek mümkün olacaktır. Zaten piller bitse bile mekanik anahtar ile giriş ve çıkış yapılabileceği için 7/24 olarak kusursuz bir şekilde kullanım mümkündür.

Gustavo otel kapı kilitleri, değişik materyal ve kilit mekanizmasından oluşmuştur. Mifare ve temic kartları okuyabilirler. Bu kartların kilitlere gösterilmesi, geçiş yapabilmek için yeterlidir. Kartlı sadece kilide beş ile on santimetre mesafeden gösterebilirsiniz. Bu kartlar, card encoder, yani kart kodlayıcı ile resepsiyon görevlilerince kodlanmaktadır. Resepsiyon görevlileri, kişilerin kalacakları süre boyunca o kartı kodlarlar ve geçiş o şekilde yapılır. Gustavo otel odası kartlı sistem fiyat uygunluğuna sahip olan kilit kartları üzerine baskılar da yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılarda otel ismi, otel logosu ve kullanılacak olan kapı numarası gibi bilgiler bulunabilmektedir. Bu baskılar renkli olarak yapılmaktadır. Üstelik kartları aynı zamanda kontör yüklemesi yaparak, otel içerisindeki aktivitelerde de kullanabilirsiniz. Böylece otel odasından çıkarken yanınıza para ya da cüzdan almanıza gerek kalmadan, çıkış yapabilirsiniz. Paranızı ve cüzdanınızı da çalıntı riski olmadan, otel oda kasasına saklayabilirsiniz. Bu kasa şifresini siz belirlediğiniz için sizin dışınızda kimse açamayacaktır.

Gustavo otel odası kartlı sistem fiyat uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimiz ile energy saver da kullanabilirsiniz. Energy saver, kartların takılması ile birlikte otel odasında yer alan elektrik, su, alarm gibi tesisatların aktif hale gelmesini sağlar. Diyelim ki müşteriler odadan çıkarken suyu ya da ışığı açık unuttu. Çıkış yaparken kartı alması ile birlikte tüm bu enerji kesileceği için çok ciddi bir enerji tasarrufu sağlanacaktır. Energy saver kullanılmakta olan tüm otellerde, ay sonları faturalarda ciddi oranlarda düşüşler gözlemlenmiştir. Sadece bütçe için değil, boşa harcanan enerjinin kazanılması ile birlikte doğaya da zarar verilmesi engellenecektir.

Gustavo otel odası kartlı sistem fiyat teklifi ya da bu sistemler hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz tek yapmanız gereken sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak. En uygun fiyat teklifleri ile otel sistemlerimize sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler