perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMALI PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

Yüz tanımalı personel takip sistemi, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Okullar, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, dershaneler, belediyeler, fabrikalar, hava alanları, alışveriş merkezleri ve işletmeler gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Yüz tanımalı personel takip sistemleri cihazları dışında kullanılmakta olan iki farklı cihaz türü de bulunmaktadır. Bu cihazlar parmak izi ve kartlı cihazlardır. Parmak izli personel takip sistemi, oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan bir sistemdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan parmak izi okuyucular, muhteşem parmak izi kayıt teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, her insanda farklı bir şekilde olduğundan ötürü de personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu sayede de güvenli geçiş imkânı bulunmaktadır. Parmak izi okuyucuların kayıt kapasiteleri, her cihazda farklılık göstermektedir. Böylece personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmeniz daima mümkündür. Magic Pass parmak izi cihazları Türkiye distribütörü olduğumuz için fiyatları da oldukça uygundur. Pek çok modelinde aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma özelliği de bulunmaktadır. Üstelik parmak izi cihazları; zil çaldırma, Türkçe sesli geri bildirim ve dahili batarya özelliklerine de sahip farklı modelleri bulunmaktadır. Satın almak için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak. Kartlı personel takip sistemi cihazları ise kart tanıması yaparak geçiş yaparlar. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartlar proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre belirlenmektedir. Pek çok modelinde şifreli geçiş imkânı da bulunmaktadır. Kullanımı da bir o kadar basittir. Kartlı cihazlar ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Böylece hem geçiş güvenliği hem de geçiş yetkilendirmeleri aynı anda elde edilebilmektedir. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Strike kartlı personel takip sistemi Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Yüz tanımalı personel takip sistemi de yüz tarama teknolojisi ile çalışır. Bu cihazlar, kişilerin yüzünde yer alan algoritmayı kullanırlar. Bu algoritma, her insanın yüzünde farklı bir özellik göstermektedir. Bu sayede de geçişleri kontrol altına almak çok basittir. Kayıt edilen yüz her insanda farklı özellikte olduğundan ötürü de personellerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün değildir. Böylece güvenlik de sağlanmış olacaktır. Yüz tanımalı personel takip sistemi cihazları, kullanım esnasında temas gerektirmediği için de uzun seneler boyuna sorunsuz olarak kullanım sağlanabilecektir. Üstelik Magic Face yüz tanımalı personel takip sistemi Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz için fiyatları da oldukça uygundur. Turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik vermenize olanak sağlamaktadırlar. Bunun için cihazları turnikeler üzerine monte etmek ve yüz kaydı yapmak yeterli olacaktır.

Yüz tanımalı personel takip sistemi ile birlikte personel takip programının da kullanılması gerekmektedir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Otomatik olarak yedekleme özelliği sayesinde tüm veriler hafızasına kayıt edilir. Böylece cihazda herhangi bir sorun yaşandığında da yedeklerden veriler otomatik olarak alınmaktadır. Kısa bir eğitim alan son kullanıcı kolayca kullanım sağlayabilir. Yüz tanımalı personel takip sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçmek için geç kalmayın!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları