perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TARAMA PROGRAMI

Yüz tarama sistemleri, günümüzde genellikle personelleri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Personel takibi bir yana yüz tarama cihazları ile üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, minibüs takibi ve geçiş kontrol takibi de yapılabilir. İhtiyaca göre tercih edilecek program, yüz tarama programı olmaktadır. Peki yüz tarama nedir ve nasıl yapılır? Yüz tarama, kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüzünden bir algoritma çıkararak tanıma ve takip işlemleri sağlamanıza olanak tanıyan bir sistem parçasıdır. Yüz tarama sırasında kişilerin çene, burun ve alın kısımlarında yer alan algoritmaları kullanmaktadır. Bu algoritmalar her insanın yüzünde farklı olduğundan ötürü, kişilerin birbirleri yerine yüz okutması da mümkün olmayacaktır. Yüz tarama cihazlarında kayıt kapasitesi her cihazda farklılık göstermektedir. Kayıt kapasitesi bin ile yedi bin arasında farklılık göstermektedir. Kişi sayınız her ne olursa olsun, ideal bir yüz tarama cihazı bulabilmeniz mümkün olacaktır. Yüz tarama programı cihazları, aynı zamanda parmak izli, kartlı ya da şifreli olarak da geçiş yapmanıza imkân tanıyan cihazlardır. Bu cihazlar geçiş şekillerinin farklılığı sayesinde kayıt hafızalarında da artış göstermektedir. Böylece takip edilecek alandaki kişi sayısına bakılarak geçiş şekli daha fazla olan yüz tarama programı cihazları kullanılabilmektedir.

Yüz tarama programı cihazları, kapılara ve turnikelere de tetik vermek için muhteşem bir çözümdür. Kapılara tetik vermek için öncelikle cihazın kapıların giriş ve arzuya göre çıkış alanına da monte edilmesi gerekir. Daha sonra da kapılara kilitlerin monte edilmesi gerekir. Tercih edilecek olan kilitlerin pek çok farklı kapı yapısına uygun olan modeli bulunmaktadır. Kapınızın ahşap, demir, metal, pvc ya da cam olması hiç önemli değildir. Yüz tarama programı ve yüz tanıma cihazı kullanarak turnikelere tetik verebilmek için öncelikle cihazların turnike üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da her kişinin yüzünün cihaza tanıtılması gerekmektedir. Bu şekilde tanıtılan kişilerin yüzü okunduğunda kolayca geçiş yapılabilecektir.

Yüz tarama programı, yedekleme özelliğine sahiptir. Yedekleme özelliği sayesinde cihazlarda herhangi bir sorun olduğunda kayıtlı yedeklerden geri dönüş yapılabilmektedir. Yüz tarama programında kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Otomatik veri transferleri sayesinde kullanım kolaylığı hızlı erişim olanağı da sağlanmaktadır. Görsel değişiklikler ile kullanım kolaylığı ve hızlı erişim olanağı da sağlanabilmektedir. Veri kurtarma özellikleri sayesinde yanlışlıkla silinen tüm personellerin geri alınması mümkün olmaktadır. Personellerin seçimlerinin yeniden düzenlenmesi sayesinde hızlı bakış penceresinde çoklu veya tekli seçilebilme özelliği bulunmaktadır. Personellerin giriş ve çıkışlara el ile müdahale edilmesi durumunda el ile müdahale yapan kullanıcılar da tespit edilebilmektedir.

Yüz tarama programı sayesinde siz de geçişleri daima kontrol altına tutabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları