perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL TİPİ ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Secuda el tipi üst arama dedektörü fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Secuda el tipi üst arama dedektörü fiyatları teklifi almak için tek yapmanız gereken şey bizi sadece aramak. Secuda el tipi üst arama dedektörü fiyatları kadar merak edilmekte olan bir diğer konu da bu dedektörlerin ne işe yaradığı ve nasıl kullanıldığıdır. Secuda el tipi metal üst arama dedektörü, güvenliğin sağlanması için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Kişilerin üzerlerinde yer alan metalleri tespit etmek kullanılmakta olan bu dedektörler, xray bagaj arama cihazları ve kapı tipi metal üst arama dedektörleri ile kullanıldığında, metalleri çok daha rahat bir şekilde tespit edebilmeyi sağlamaktadır. Secuda el tipi üst arama dedektörü fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, kapı dedektörlerinden geçiş yapan kişilerden şüphelenilmesi durumunda hızlı, tekrar ve kaliteli olarak arama yapılabilmesini sağlamaktadır. Secuda el tipi üst arama dedektörü fiyatları uygunluğuna sahip olan bu dedektörlerimiz, 22 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Metalleri tespit ettiğinde titreşimli olarak uyarı verebilmektedir. Yüksek duyarlılığı ve yüksek seçiciliği sayesinde güvenliği %100’e çıkaran Secuda el tipi dedektörleri, şarj edilebilir. Şarj edildikten sonra çok uzun bir süre şarj etmeye de gerek yoktur. Bu dedektörlerin kullanım alanları da çok geniştir. Alışveriş merkezlerinden sıkça aşina olduğumuz el dedektörleri, metrobüs istasyonları ve yer altı trenlerinde de sıkça kullanılmaktadır.

Secuda el tipi üst arama dedektörü fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, küçük olan metalleri yakından ve büyük olan metalleri ise uzaktan dahi tespit edebilir. Metalleri tespit etmesi ile birlikte titreşimli olarak uyarı verir. Böylece güvenlik görevlilerini uyarırlar. Bıçak, silah ve tabanca gibi tüm kesici ve delici aletleri anında tespit etmenizi sağlayan Secuda el dedektörleri; rahat, deri ve portatif bir kılıfa sahiptir. Deri kılıfları sayesinde çok basitçe kullanılabilir. Ülkemizde yapılan sınavlarda üst arama yapmak için de kullanılan Secuda el tipi metal üst arama dedektörleri; ceza evlerinde, belediyelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, hava alanlarında, otellerde ve buna benzer pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilmektedir.

Secuda el tipi üst arama dedektörü fiyatları uygunluğuna sahip olan bu dedektörler, oldukça kaliteli bir tasarıma sahiptir. Metal bileşen kişinin her neresinde olursa olsun, kolayca tespit etmeyi sağlamaktadır. Aynı zamanda radyasyon da yaymayan el tipi metal üst arama dedektörleri, hamile kadınlara zarar vermeyecektir. En küçük herhangi bir sorun yaşamanız durumunda dahi teknik destek ekibimizden kolayca destek alabileceksiniz. Secuda el tipi üst arama dedektörü fiyatları teklifi için siz de daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Secuda el tipi üst arama dedektörü fiyatları ucuzluğu ile 7/24 güvenilir alanlar!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler