perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ZAMAN KONTROL SİSTEMLERİ

Zaman kontrol sistemleri denilince akla ilk olarak yüz tanıma sistemleri gelmektedir. Yüz tanıma sistemleri, personel takibi yapmanın en iyi yöntemlerinden birisidir. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olmakla beraber, zaman kontrol sistemi programı ile birlikte kullanıldıklarında personel takibi yapmak için harika bir yöntem haline gelecektir. Yüz tanıma cihazlarındaki kayıt hafızaları cihazların modellerine göre değişir. Magic Face yüz tanıma zaman kontrol sistemlerinin personel takibinde önde marka olmasının en büyük nedeni, sıralama farklılıkları ve ilave olan eklentiler ile birlikte tanımlama yapmasıdır. Farklı pek çok kullanım amacı ile birçok modeli bulunan yüz tanıma cihazları, kullanım yerlerindeki ışığın debisi, personel sayısı ve geçiş yoğunluklarına bakılarak farklı bütçeler ile karşımıza çıkmaktadır. Yüz tanıma zaman kontrol sistemlerini geçişin yapıldığı yerdeki turnikelerin üzerinde de kullanabilmek mümkündür. Öncelikle turnike üzerine cihazın montajının yapılması gerekmektedir. Yapılan montaj ile cihaza yüz okutulduğunda program aracılığı sayesinde turnike kolunu açılması gerekmektedir. Bu cihazlar Ip tabanlı oldukları için cat 6 ile switche bağlanırlar. Yüzleri tanımlı olan kişiler okutma yaptıklarında geçiş hızlı ve basit olacaktır. Yüz tanıma zaman kontrol sistemlerindeki en büyük dezavantaj, güneş ışığıdır. Güneş ışığı cihazın kamerasına direk geldiğinde okuma etkilenebilmektedir. Onun dışında kişinin yüzünde sakal, bıyık, gözlük yahut makyaj olması geçişe engel değildir. Turnikeli geçiş sistemleri, kapı açma sistemleri, geçiş kontrol sistemleri ve yemekhane kontrol sistemleri ile birlikte de kullanılan yüz tanıma zaman kontrol sistemleri fiyatlarını alanında tecrübeli ve uzman satış müdürlerimizden alabilirsiniz.

Parmak izi zaman kontrol sistemleri de yüz tanıma cihazlarından sonra en sık kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin de kullanımları oldukça basittir. Parmak izi cihazlarındaki kayıt kapasiteleri cihazları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu cihazların farklı kayıt hafızaları ile takip edeceğiniz alandaki personel sayısının hiçbir önemi kalmayacaktır. Üstelik parmak izi cihazları ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Bunun için öncelikle turnikenin üzerine parmak izi cihazının yerleştirilmesi gerekmektedir. Parmak izi tanımlı olan kişiler cihaza okutma yaptıklarında cihaz, turnikenin kolları açılacaktır. Bu şekilde de geçiş yapılmış olacaktır. Parmak izi zaman kontrol sistemlerinin farklı kayıt hafızaları ile beraber ne kadar kişilik bir alanda kullanım sağlanacağının önemi de ortadan kalkmıştır.

Bir diğeri ise kartlı zaman kontrol sistemleridir. Bu sistemler, kart tanıma teknolojisi ile çalışır. Cihazlara öncelikle her kişi için bir adet kart tanımlaması yapılmalıdır. Bu kartın mifare mi yoksa proximity kart mı olduğu tamamen cihazın özelliklerine kalmıştır. Kartın yanı sıra bazı modellerde aynı zamanda şifreli geçiş yapabilme imkânı da bulunmaktadır. Perkotek Teknoloji, Strike kartlı zaman kontrol sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğu için bu cihazların fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Bu yüzden kartlı zaman kontrol sistemi satın almadan önce mutlaka bizimle irtibata geçmenizi önermekteyiz. Zaman kontrol sistemleri ile birlikte siz de göreceksiniz ki artık personellerinizin takibi çok daha kolay olacak. Manuel olarak yapacağınız takiplerde oluşabilecek olan tüm sorunlar ortadan kolayca kalkacak. Bizimle iletişime geçmek için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları