perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağaza ürün güvenlik alarm antenleri mağazaların güvenliği için vazgeçilmez olan ve kullanımı da giderek artan sistemlerdir. Bu sistemler günümüzde sadece giysi mağazalarında değil, aynı zamanda market gibi içerisinde ürün alan tüm mağazalarda kullanılmaktadır. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basit olup kısa bir eğitim sürecinden geçirilen herkes kolayca kullanabilmektedir. Üstelik firmamız SENSITIVE mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısıdır ve mağaza güvenlik çözümü olarak en kaliteli ve sağlam ürünleri sizlere sunar.

MAĞAZA ÜRÜN GÜVENLİK ANTENLERİ

Mağazalarda kullanılan ürün güvenlik antenleri, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konulurlar. Giriş ve çıkış yapmak için birden fazla kapı mevcut ise ürün antenlerini dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Bu antenler 8,2 mhz radyo frekansı ile çalışmaktadır. Yaklaşık 2 metreye kadar tarama yapan bu sistemlerin kullanıldığı alanlar göstermiştir ki hırsızlık ve çalıntı olaylı azaltmıştır. Öyledir ki; antenlerin sadece varlığı bile bu olaylara engel niteliğindedir. Üstelik bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir. İsterseniz ürün antenlerinin hassasiyet ayarını da yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca antenlerin alarm etiketi sökülmediği zaman verdiği alarmın ses seviyesini de istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz mümkündür. Neden ürünlerinizin güvenliğini tehlikeye atasınız ki? Hemen ürün koruma anteni satın alın ve ürünlerinizi hırsızlıklara karşı %100 güvenle koruyun!

MAĞAZA ÜRÜN GÜVENLİK ALARM ETİKETİ

Mağazalarda kullanılan ürün koruma antenleri, ürün alarm etiketleri ile birlikte kullanılırlar. Ürün etiketleri; plastik ve kâğıt olmak üzere çeşitlendirilmiştir. Plastik etiket ürünün üzerine takılmak için kullanılır. Kâğıt etiket ise ürünlerin üzerine yapıştırılır. Bu etiketler, ürünün üzerinden çıkarılmazsa, mağazadan çıkış esnasında ürün güvenlik anteni sesli olarak alarm verir ve mağaza görevlilerini uyarır. Bu etiketlerin farklı modelleri mevcut olup dilediğiniz boyutu kullanabilmeniz sağlanmıştır.

MAĞAZA ÜRÜN GÜVENLİK ALARM ETİKET SÖKÜCÜ

Ürün güvenlik alarm etiketleri, etiket sökücüler olmadan çıkarılmaya çalışılırsa ürüne ciddi hasarlar verilir. Bu nedenden dolayı bu etiketlerin çıkarılması için etiket sökücü ve etiket öldürücü kullanılmalıdır. Etiket öldürücü kâğıt etiketleri sökmek için, etiket sökücü ise plastik etiketlerin çıkarılması için kullanılmaktadır. Bu etiketlerin sökülmesi işlemi kasa görevlileri tarafından satın alma işleminden sonra gerçekleştirilmektedir. Siz de mağaza ürün güvenlik sistemleri ile güvenliğinizi arttırın ve gün sonları mağazada yer alan ürünlerinizi sayarken hüsranla karşılaşmayın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları