perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ADANA PDKS

Pdks, personel devam kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Pdks sistemler günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Çünkü her geçen gün personelleri takibe oldukça çok ihtiyaç duyulmaktadır. İşletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, okullar, alışveriş merkezleri, plazalar, holdingler gibi pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Adana pdks cihazlarının kullanılmakta olan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte tabi ki tavsiye ettiğimiz cihazlar bulunmaktadır.

Yüz tanıma Adana pdks cihazları, kişilerin yüzlerini okuyarak giriş ve çıkış yapmalarına imkân tanıyan cihazlardır. Bu cihazların kullanıcı kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık göstermektedir. Genel olarak kayıt kapasitesi bin ile yedi bin arasında değişir. Yani personel sayınız kaç olursa olsun, ideal bir yüz tanıma Adana pdks cihazı bulabilmek mümkündür. Yüz tanıma cihazlarının en büyük özelliklerinden bir tanesi, sesli ve Türkçe olarak yanıt verebilmesidir. Bu sayede kullanım çok daha kolay bir hal alacaktır. Aynı zamanda pek çok yüz tanıma cihazında parmak izli, kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapma özelliği yer almaktadır. Yüz tanıma cihazları, eşsiz ve benzersiz yüz algoritmasını kullandıklarından dolayı personel takibi yaparken personellerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün olmayacaktır. Bu da takip esnasında bir güven ortamı yaratacaktır. Yüz tanıma Adana pdks cihazlarının birçok modelinde zil çaldırma özelliği de bulunur. Zil çaldırma sayesinde cihazı belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde çalmasını sağlayabilir, böylece personellerin toplu olarak hareket etmesi sağlanır.

Parmak izi Adana pdks cihazları da parmak izi teknolojisi ile çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları çok kolaydır. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca kullanabilir. Kişileri kaydetmek için parmak izlerini cihazın parmak izi sensörüne okutmaları yeterli olacaktır. Bu tanıtma sırasında parmağın her kısmı çevrilerek kayıt edileceği için, okuma sırasında parmağı ne şekilde bastığınızın bir önemi kalmayacaktır. Üstelik bir cihaza on adet parmağınızı da kaydedebilirsiniz. Bu şekilde de normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deformasyon olması gibi durumlarda, kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Parmak izi Adana pdks cihazlarının en büyük bir diğer özelliği de kartlı ve şifreli geçişe izin veren modellerinin yer almasıdır. Bu sayede geçiş kayıt kapasitesi de artış gösterecektir. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi Adana pdks cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de bu cihazları bizden oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Kartlı Adana pdks cihazları da personel takip etmenin bir diğer yöntemidir. Bu cihazların kullanımları için personellerin geçiş yapacakları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Kullanımı ve kurulumu oldukça basit olan bu cihazlara tanıtılacak olan kartlar proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Hangi kartın tanıtılacağı tamamen cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak pek çok model cihazda kartlı geçiş de bir arada bulunmaktadır.

Adana pdks cihazları Adana’nı; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. Siz de Adana pdks cihazları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek veya satın almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları