perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTROMANYETİK KAPI KİLİTLERİ

Elektromanyetik kapı kilitleri, kapılardan yapılan giriş ve çıkışların kontrol altına alınması ve aynı zamanda güvenliğin sağlanması için kullanılmaktadır. Elektromanyetik kapı kilitleri ile birlikte yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu sayede geçişlerde kilitleri butonlar ya da uzaktan kumanda ile kontrol edebilmek de mümkün olacaktır. Bu sayede geçişler her zaman için çok daha güvenilir bir hal alacaktır. Elektromanyetik kapı kilitleri ile elektrikli kilit karşılıklarının bir arada kullanılması gerekmektedir. Bu kilitleri kullanabilmek için kapıların sadece sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Elektromanyetik kapı kilitlerinde dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun süre boyunca da güvenle kullanılabilecektir. Elektromanyetik kapı kilitlerinde tutuş gücü de 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişir. Kapı ağırlığınızın ne olduğunun bir önemi kalmayacak, her türlü ağırlığa rağmen kullanılabilecek bir kilit daima bulunabilecektir. Elektromanyetik kapı kilitlerini pvc kapılarda, Amerikan kapılarda, tahta kapılarda, pimapen kapılarda, kompozit kapılarda güvenle kullanabilirsiniz.

Elektromanyetik kapı kilitleri dışında tercih edilen bir diğer kilit modeli de selenoid pimli bolt kililtlerdir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısmına saplanması ile kullanılmaktadır. Bu kilitlerde tutuş gücü 800 kilogram ile 2000 kilogram arasında değişmektedir. Farklı modellerinde fiyatlar da değişebilmektedir.

Elektromanyetik kapı kilitleri dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de manyetik cam kapı kilitleridir. Bu kilitler, cam kapılara tetik vermek için kullanılmaktadırlar. Cam kapılara manyetik cam kapı kilitleri ile tetik vermek için cam kapıların hareketli olan kısımlarına aparat takılması gerekmektedir. Bu aparata kilitler, mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Manyetik cam kapı kilitlerinde tutuş gücü 1000 kilogram, 750 kilogram, 500 kilogram, 350 kilogram, 280 kilogram, 180 kilogram ve 60 kilogram arasında değişmektedir. Yani kullanılacak olan kapının ağırlığının ne olduğunun bir önemi yoktur. Ona uygun olan bir kilit bulunabilmesi daima mümkün olacaktır.

Elektromanyetik kapı kilitleri giderek her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, artık kapılardan yapılacak giriş ve çıkışların takip edilmesine daha çok ihtiyaç duyulmasıdır. Elektromanyetik kapı kilitlerinin tabi ki çok daha sık tercih edilmesi, fiyatlarının çok uygun olması ile doğru orantılıdır. Elektromanyetik kapı kilitleri fiyatları hakkında net olarak bir fiyat veremeyiz. Çünkü modeline göre fiyatları farklılık gösterecektir. Elektromanyetik kapı kilitleri sayesinde artık siz de kapılarınıza 7/24 tetik verebileceksiniz. Çok daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz bizi telefonla arayarak, satış müdürlerimizden bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler