perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ALARM ETİKETİ

Mağaza ürün koruma sistemi, mağazalarda ürün korumak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler; ürün koruma antenleri, ürün alarm etiketi ve ürün alarm etiketi sökücülerden meydana gelmektedir. Ürün koruma sistemleri ile mağazalarınızı 7/24 koruyabilirsiniz. Özellikle elektronik eşya satan firmalar, çalıntı riskine karşı bu sistemleri güvenle tercih ediyorlar. Ayrıca giysi mağazalarında da çalınma olayları oldukça sık gerçekleştiği için ürün koruma sistemleri bu mağazalarda olmazsa olmaz haline gelmiştir. Sıklıkla karşılaştığımız bu sistemlerin fiyatları da oldukça uygundur. Firmamız SENSITIVE mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye distribütörüdür. Siz de mağazalarınızda akşamları ürünleri tek tek mi sayıyorsunuz? Bu külfetten kurtulun ve hemen mağaza ürün koruma sistemi sahibi olun!

Mağaza ürün koruma antenleri, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılmıştır. Bu antenler var olan ürünleri korumak için kullanılır. Alışveriş merkezlerinde sıkça rastladığımız bu antenler, parazit olmayan ortamlarda iki metreye kadar algılama kapasitesine sahiptir. ABS plastikten üretilen mağaza ürün koruma antenlerinin performansları oldukça yüksektir ve 7/24 çalışabilirler. Firmamız kurulduğu günden bugüne dek ürün koruma çözümleri sunmakta, ürün koruma sistemi satışı yapmakta ve satış sonrası hizmeti vermektedir. Mağazanıza giriş ve çıkışlar ne kadar yoğun olursa olsun, ürün koruma antenleri %100 güven sağlar. Bu sistemlerin gövde renklerini isteğe bağlı olarak şeffaf ya da renkli olarak tercih edebilirsiniz. Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları da oldukça uygundur. Ürünlerinizin çalınma riski ile karşı karşıya gelmemesi için hemen bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilir ve bütçenize en uygun teklifi alabilirsiniz.

Mağazalarda kullanılan alarm etiketi, farklı boyut ve modellerle karşımıza çıkmaktadır. Bu etiketler; plastik ve kağıt olmak üzere farklı iki adet çeşidi bulunmaktadır. Kağıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılmak için kullanılmaktadır. Bu etiketlerin üzerinde sahte bir barkod yer alır. Bu barkod eğer etiket öldürücü ile pasif hale getirilmezse; mağaza ürün koruma anteni sesli olarak alarm verir. Plastik etiketler ise ürünlerin üzerine takılmak için kullanılır. Bu etiketler ürünlerin üzerine iğneler yardımı ile takılır. Eğer etiket sökücü kullanılmadan çıkarılmaya çalışılırsa ürüne zarar verilecektir.

Mağaza ürün alarm etiketi, alarm etiketi öldürücü ve sökücü ile çıkarılmaktadır. Bunlar kullanılmadan etiketleri çıkarmak oldukça zordur ve ürüne zarar verilir. Alarm etiketi, kasada ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlisi tarafından çıkarılmaktadır. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler